Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

Название: Вареники [Версия для печати]

Автор: Marianna    Время: 2021-11-26 16:09
Название: Вареники
Всем привет. А что-то вот мне вареников захотелось. Кто знает, где вкусные?

Автор: Sonia    Время: 2021-11-27 11:22
Понимаю вас. Ну вроде в магазинах должны продаваться.
Автор: Fomin86    Время: 2021-11-27 11:33
Ой, привет. Я вас прекрасно понимаю. Можете в Элике приобрести вареники, я их ем обычно со сметаной, луком, черным хлебом. Я уже привык так делать и меня устраивает. Попробуйте так сделать, потом расскажете, устроило вас или нет. Сервис у них отличный, менеджеры вам подскажут и помогут, если что там вдруг. А мы с вами тоже на связи, если что, задавайте вопросы.
Автор: Millis    Время: 2021-12-8 10:28
Сама делаю вареники с картошкой.
Автор: Иларион    Время: 2023-8-30 13:27
Допоможіть, будь ласка, знайти найкраще місце для замовлення напівфабрикатів. У нашому сімействі не завжди вистачає часу на приготування повноцінного обіду або вечері. Тому ми думаємо, що замовлення напівфабрикатів може стати справжнім рятівником в таких ситуаціях. Але скажіть, де краще їх замовити?
Автор: барбари    Время: 2023-8-30 13:29
Замовлення напівфабрикатів - це дійсно зручний і швидкий спосіб приготування смачної їжі. І я радий розповісти вам про сайт, який гарантує високу якість та свіжість готових страв. Це кращий виробник напівфабрикатів . Тут ви знайдете широкий вибір смачної їжі і все дуже свіже. Чому саме цей сайт? Тільки тут ви матимете можливість замовити страви від виробника харчових напівфабрикатів, що гарантує їх якість та свіжість. Усі компоненти та інгредієнти, використовувані в приготуванні, є натуральними і безпечними для здоров'я. Кожна страва має докладний опис, який допоможе вам обрати те, що дійсно смакуватиме вам і вашій сім'ї. Крім того, вам не потрібно жодних зусиль для приготування - достатньо розігріти та насолоджуватися.




Добро пожаловать Новый одесский форум ОдессаМАМА.net (https://odessamama.net/) Powered by Discuz! X3.1