Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

Название: Як покращити зір у дитини: методи лікування та профілактика [Версия для печати]

Автор: ерика4    Время: 2024-8-27 23:12
Название: Як покращити зір у дитини: методи лікування та профілактика
Хочу звернутися до батьків, які стикалися з проблемами зору у своїх дітей. Мій син, йому 7 років, останнім часом почав скаржитися на те, що не бачить чітко на дальні відстані. Це мене дуже хвилює, адже в такому віці зір має бути стабільним, і я боюся, що з часом ситуація може погіршитися. Ми вже ходили до офтальмолога, і він сказав, що є певні порушення, які можна скоригувати за допомогою спеціальних вправ та окулярів. Але я хотіла б дізнатися більше про інші методи лікування, особливо ті, які можуть допомогти в довгостроковій перспективі. Чи існують якісь сучасні підходи або центри, які спеціалізуються на лікуванні зору у дітей? Що ви порадите?

Автор: jayakid334    Время: 2024-8-29 10:55
Коли у моєї доньки також почалися проблеми зі зором, ми звертались до різних фахівців, але найбільше допомоги в centr-zory.com.ua. Це центр, де зокрема займаються лікуванням зору у дітей. У них є різні методики корекції, включаючи спеціальні тренування для очей, фізіотерапію, а також сучасні технології, які дозволяють значно покращити зір у дитини. Ми там пройшли курс лікування, і я помітила значне покращення у доньки, вона стала бачити краще вже після кількох тижнів занять. Особливо корисними були заняття в ігровій формі, які дуже сподобалися моїй дитині.




Добро пожаловать Новый одесский форум ОдессаМАМА.net (https://odessamama.net/) Powered by Discuz! X3.1