Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

Название: Кредит [Версия для печати]

Автор: ramela    Время: 2021-3-19 14:29
Название: Кредит
Я постараюсь помочь всем тем кто сейчас находится в посиках подсказки которая бы помогла определиться где брать кредит, ведь сама еще недавно через такое прошла, так вот, тут https://tinkoffblog.ru/kredit/oformit-onlajn-zayavku-na-kredit-tinkoff-banka/ все подробно описано, так что не поленитесь заглянуть на сайт и понять что оно того реально стоит. В детали не вдаюсь, все думаю что понятно.

Автор: olforenko    Время: 2021-3-22 11:19
А я бы в банк не стал обращаться. Там во-первых нужно справки всякие собирать. Кредитную историю иметь в полном порядке. Раньше еще и поручителей предоставлять нужно было, не знаю, может хоть это сейчас уже отменили. Зачем со всем этим связываться, если можно взять кредит без отказа Vlasti в мфо. К тому же его будут оформлять в онлайне, так что и времени своего потратите намного меньше, ну в пределах может быть получаса.
Автор: Valentinaferagn    Время: 2021-3-24 00:06
Популярні сьогодні мікропозики характеризуються невеликими сумами і не тривалими термінами кредитування. Тому багатьох читачів нашого сайту цікавить питання, де і як взяти довгостроковий кредит на карту без довідки про доходи в Україні?

Відразу скажемо про те, що навіть ті МФО, які пропонують позики на карту на тривалий термін, перший мікрокредит, як правило, видають на період до 30 діб. Надалі, своєчасно повернувши борг, ви можете розраховувати на термін кредиту до 65 діб чи більше. З цієї причини ми радимо вам знайти ту мікрофінансову компанію, умови якої влаштовують вас цілком (кредитний ліміт, процентна ставка і т.д.), та оформляти позику через неї.
Перш, ніж вибрати, в яку мікрофінансову організацію звернутися з метою взяти гроші в кредит на картку на довготривалий термін , ознайомтесь зі списком пропозицій і поспішайте взяти позику на картку на тривалий термін — до 18 тижнів і більше.




Добро пожаловать Новый одесский форум ОдессаМАМА.net (https://odessamama.net/) Powered by Discuz! X3.1