Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 259|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Придбання житла

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-6-17 19:47:00 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Вже треба думати про придбання житла свого, з’їжджати від батьків і будувати власне життя. Порадьте, хто знає, де під Львовом реально купити квартирку?



Первый
Опубликовано 2024-6-17 19:59:24 | Сообщения автора
З однієї сторони круто, що зібрали з’їжджати від батьків, я думаю, вони теж раді. А з іншої - багато батьків навпаки не відпускають свої чада, хочуть, аби ті якомога довше були поруч. Ви можете сміливо купити квартиру в новобудові Винники Парус COMFORT. На сайті забудовника можна переглянути фотографії реальні, дізнатися про квадратуру квартир, про весь комплекс.
Второй
Опубликовано 2024-7-31 13:52:02 | Сообщения автора
Я також розглядаю варіанти покупки квартири на Заході України. Ще подобається дуже місто Івано-Франківськ.
Третий
Опубликовано 2024-8-2 12:38:43 | Сообщения автора
сообщение изменено Rinata в 2024-8-2 12:40
Інвестую в нерухомість на Заході України разом із blago.invest - це фонд інвестицій в будівництво https://blagoinvest.com.ua/ . Кошти інвесторів фонду захищені готовою інвестиційною нерухомістю. Це можуть бути офісні приміщення, торгові центри та інша комерційна нерухомість. Зацікавило? Звертайтесь, дзвоніть за вказаним номером телефону. Або залишайте свої контактні дані для швидкого консультування.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-27 23:48 , Processed in 0.072046 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку