Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 2379|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

В пошуках зоомагазину

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-1-19 20:18:31 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Доброго вечора друзі. У мене вдома є папуга, кіт та собака. Хочу придбати для них якихось вітамінів, ласощів і для папуги нову клітку. Порадьте мені зоомагазин до якого варто звернутися. Буду вдячна за поради.
Первый
Опубликовано 2023-1-19 20:19:28 | Сообщения автора
Доброго вечора і вам. Я завжди купую товари для своїх котів лише в надійному зоомагазині. Там і вибір великий, і ціни помірні. Можу вам підказати куди краще звернутися. Якщо цікаво, пишіть.
Второй
 Автор| Опубликовано 2023-1-19 20:20:18 | Сообщения автора
Ви знаєте, що в моєму районі, де я проживаю, є декілька  не поганих зоомагазинів. Але вони частіше зачинені, аніж відчинені. Вирішив пошукати в інтернеті. Де ви купуєте все для своїх тварин? Який зоомагазин ви мені порадите?
Третий
Опубликовано 2023-1-19 20:21:32 | Сообщения автора
Сама купую і ражду вам купувати товари для тварин https://masterzoo.ua/ua/ тут. Це мій улюблений інтернет-магазин зоотоварів. Завжди велики вибір, все якісне, ціни низькі. В наявності є рбагато видів кормів як для собак і котів, так і для гризунів та птахів. Такж є різні нашийники від бліх та кліщів. Є туалети, наповнювачі. На сайті магазину ви знайдете все, що вам необхідно для ваший чотирьохлапих друзів. Вам обов'язково сподобається. Вдалих покупок.
5#
Опубликовано 2023-11-10 21:51:30 | Сообщения автора
да обращайтесь в любой и там вам помогут с выбором и должно все быть. это будет намного проще и быстрней чем искать здесь совета.
6#
Опубликовано 2023-11-10 22:43:53 | Сообщения автора
Ну мені наприклад подобається ось цей https://store.vitomax.ua/ru зоомагазин. Я його коли то відвідала за порадою знайомої і тепер тільки там купую все необхідне для своїх вихованців. Там все якісне з сертифікатами і нормальними цінами. І я думаю вам теж варто туди заглянути раз у вас вдома живе багато тварин. Ну а там звичайно вам видніше що робити.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-6-13 12:36 , Processed in 0.040885 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку