Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 1062|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Квартира с ремонтов в Киеве

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-4-14 13:54:19 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Привет! Собрали денег для дочери на квартиру в Киеве. Нужно найти хороший вариант уже с ремонтом. Что посдкажете?
Первый
Опубликовано 2021-4-14 14:22:46 | Сообщения автора
Добрый день! Вау, вот это круто, хорошие родители, уважаю. МЫ вот все никак не можем наскрести. Но я видела классные готовые квартиры в ЖК «Нивки-Парк». Прикольный такой комплекс. Если в скорости соберем денег, то будем брать там однушку или двушку, посмотрим ближе туда. Ремонт неплохой там  район тоже.
Второй
Опубликовано 6 дн. назад | Сообщения автора
Зараз обираю квартиру, але ніяк не можу визначитися. Ви не підкажете, де краще купити житло в нашому місті? Можливо, є перевірені агенції?
Третий
Опубликовано 6 дн. назад | Сообщения автора
Коли я вперше побачив це місто, мене вразила його архітектура та затишок. Тому, коли постало питання покупки власної квартири, я вирішив, що хочу жити саме тут. Моя нова квартира стала не лише місцем для життя, а й простором для мрій і реалізації планів. Власність забезпечує мені стабільність і незалежність. Якщо цікавить продаж квартир в Києві https://build.kovalska.com/apartment можете тут переглянути інформацію. Тепер я можу влаштовувати вечірки з друзями, не переживаючи про правила оренди. Крім того, я маю можливість створити інтер'єр, який відображає мою особистість. І нарешті, це чудова інвестиція в майбутнє, адже нерухомість завжди цінна.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-28 02:26 , Processed in 0.043006 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку