Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 100|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Скільки коштує доставка замовлень з США?

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-5-15 01:17:53 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Хочу замовити кілька речей з Америки в Україну, але не знаю, як це зробити правильно. Чи може хтось розповісти, які кроки потрібно вжити? Чи є якісь перевірені сервіси? Як їх знайти? І що важливо врахувати при замовленні?

Первый
Опубликовано 2024-5-15 01:18:11 | Сообщения автора
Замовлення товарів із США насправді не таке складне, як може здатися на перший погляд. Спершу виберіть товар у американському інтернет-магазині. Потім зверніть увагу на служби доставки, які спеціалізуються на пересиланні товарів в Україну. Деякі сервіси пропонують "адресу у США", куди ви можете надіслати свої покупки, а потім ця служба займеться їх доставкою в Україну. Також зверніть увагу на митне оформлення і податки, які можуть бути нараховані на ваші товари.
Второй
 Автор| Опубликовано 2024-5-15 01:18:27 | Сообщения автора
Можливо, ви могли б порекомендувати конкретні сервіси, які ви використовували? Я читав про різні компанії, але хочеться чути відгуки від реальних людей, які вже мають досвід у цьому. І чи є серед них такі, що пропонують комплексні послуги, включаючи пошук товарів і митне оформлення?
Третий
Опубликовано 2024-5-15 01:21:47 | Сообщения автора
Можливо, ви могли б порекомендувати конкретні сервіси, які ви використовували? Я читав про різні компанії, але хочеться чути відгуки від реальних людей, які вже мають досвід у цьому. І чи є серед них такі, що пропонують комплексні послуги, включаючи пошук товарів і митне оформлення?
Раджу вам ознайомитися з сервісом Vector-USA, який спеціалізується на доставці товарів з США vector-usa.biz пропонують широкий вибір тарифів та послуг, що включають замовлення зразків, митне оформлення, консолідацію посилок та адресну доставку. Щодо переваг, Vector-USA забезпечує безкоштовне ведення переговорів з постачальниками та пошук товарів.

Вони також гарантують захист від шахрайства і надають страхування вантажу. Варто відзначити, що у них є власний склад у США, що спрощує процес відправлення та знижує ризики. Маючи досвід роботи з клієнтами, вони можуть забезпечити доставку товарів в зручні терміни, а їх підтримка доступна шість днів на тиждень, що дуже зручно.




Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-6-1 15:17 , Processed in 0.040299 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку