Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 73|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

Купити авто

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-6-14 17:53:30 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Привіт! Нарешті зібрані кошти на автомобіль, можна починати обирати, але де саме це зробити, щоб отримати гарний вибір та сервіс?



Первый
Опубликовано 2024-6-14 18:10:53 | Сообщения автора
Зверніть увагу на компанію Любе Авто, яка завдяки професіоналізму керівництва за коротки термін розрослася в найбільший автомайданчик західної України. Тут можна купити авто з Кореї, США, Канади та Європи. Аукціонні ціни приємно здивують, звертайтеся, контакти для зв’язку знайдете на сайті.
Второй
Опубликовано 2024-9-8 23:34:31 | Сообщения автора
А хто купував нове авто,  підкажіть , які моделі, і де?
Третий
Опубликовано 2024-9-10 23:36:17 | Сообщения автора
Я например, покупала bentley bentayga s у официального дилера тут https://bentley-kyiv.com/ru/models/bentayga-s/ . Выбрала именно ее, так как она имеет шикарный дизайн и впечатляющие технические характеристики: мощный двигатель, безупречная управляемость и полный комфорт на любой дороге. Это авто – настоящее удовольствие для души!
5#
Опубликовано 2024-9-14 17:42:03 | Сообщения автора
А мне Рено Трафик нравиться. Идеальный вариант для города
6#
Опубликовано 2024-9-16 10:34:56 | Сообщения автора
А мне Рено Трафик нравиться. Идеальный вариант для города


Він трохи габаритний ... і підходить для перевезення більшої кількості людей. Хіба що у вас родина велика і в звичайному 4-місному авто помістити всіх складно)) В мене тато нещодавно придбав таке авто, але для бізнесу. Підбирав його через Хапай Авто. Купити у них і ви так само можете.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-27 21:12 , Processed in 0.038852 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку