Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 226|Ответить: 2
Печать Назад Вперед

Підбор персоналу

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-5-12 09:28:24 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Рекрутинг — це процес залучення та підбору кваліфікованих кандидатів в штат компанії. Він може бути здійснюваний як внутрішньо, так і з залученням зовнішніх ресурсів, таких як рекрутингові агенції. Тому it рекрутингова агенція за посиланням: evotalents.com
Первый
Опубликовано 2024-4-21 22:03:11 | Сообщения автора
Я зараз на фінальному курсі університету і активно шукаю місце для старту моєї ІТ-кар'єри. Хочу знайти компанію, де я зможу не просто працювати, а й розвиватися, набувати нових знань та вмінь. Мені важливо, щоб компанія була інноваційною та мала сильну культуру розвитку. Чи можете ви порадити, де краще всього шукати таку роботу?
Второй
Опубликовано 2024-4-21 22:06:12 | Сообщения автора
Якщо ви зацікавлені у розвитку та шукаєш місце, де можна було б не просто працювати, а й розвиватися. "Галактика" galaktica.io саме така компанія, де велика увага приділяється інноваціям та культурі навчання. На цьому сайті ти знайдеш ряд вакансій, які могли б зацікавити тебе. Наприклад, вони шукають молодших розробників, де ти зможеш працювати під керівництвом досвідчених наставників. Також вакантні позиції для тестувальників програмного забезпечення, які дозволять тобі глибше зрозуміти процеси розробки та якості продукції. Якщо ти маєш інтерес до даних та аналітики, можеш розглянути вакансію Data Analyst, де ти допомагатимеш у прийнятті рішень на основі аналізу великих обсягів інформації.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-6-11 18:27 , Processed in 0.033516 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку