Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 86|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Кредит онлайн на карту

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-2-18 03:28:24 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Знаєте, у більшості у житті виникають фінансові труднощі, важливо звернутися за допомогою до надійного фінансового партнера. Моя рекомендація компанія Moneyveo, яка пропонує вигідні умови, коли потрібен кредит онлайн. Я і сам нещодавно вирішив взяти кредит у них, то залишився дуже задоволеним співробітництвом. Вони оперативно та просто вирішать ваші фінансові питання з мінімальним відсотком переплат.
Первый
Опубликовано 2024-5-13 14:16:23 | Сообщения автора
Никогда не обращалась в подобные учреждения, для меня это очень ненадежно, тем более что там очень большой процент и отдавать придется гораздо больше. Если и нужны средства, то кредит беру только в банке. Так как я уже несколько лет являюсь клиентом Идея Банка, то и займы я оформляла здесь. В них можно легко оформить онлайн кредит  на выгодных условиях. Они имеют разные предложения под разные запросы клиентов. Обращайтесь!
Второй
Опубликовано 2024-5-17 15:39:51 | Сообщения автора
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де можна отримати позику наявними, незважаючи на наявність прострочених платежів у минулому? У мене є декілька "хвостів" по старих кредитах, тому банки постійно відмовляють.
Третий
Опубликовано 2024-5-24 11:40:57 | Сообщения автора
Рекомендую звернутися до МФО "Treba.Credit". Це компанія як раз спеціалізується на видачі позик клієнтам з поганою кредитною історією. Я сам нещодавно у них оформляв кредит готівкою, маючи проблемні кредити в минулому. Процедура максимально спрощена - заповнив онлайн-анкету, відсканував паспорт і буквально за 2 години гроші були в мене на руках. Ніяких довідок про доходи чи підтвердження благонадійності не знадобилось. Розглядають кожну заявку індивідуально. Тож якщо шукаєте позику з поганою КІ, то однозначно рекомендую "Treba.Credit" - https://treba.credit/credit-z-poganoyu-ki/
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-6-1 14:27 , Processed in 0.035701 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку