Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 318|Ответить: 4
Печать Назад Вперед

Хочу відкрити фірму в Польщі

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-2-11 11:43:07 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Привіт! Є бажання відкрити невеличку фірму в Польщі, але розумію, що буде багато підводних каменів і самостійне їх вивчення займе багато часу, потрібна допомога, відгукніться!
Первый
Опубликовано 2023-2-11 12:02:45 | Сообщения автора
Останнім часом український бізнес швидко розвивається за кордоном, бажаючих багато по зрозумілим причинам. Можу порадити звернутись за допомогою в компанію Uniconsulting group, де точно знають, що таке реєстрація фірми в Польщі . Є декілька тарифних планів, тобто, частково Ви можете впоратись самостійно, тим самим зекономити кошти, а все інше візьмуть на себе спеціалісти компанії.
Второй
Опубликовано 2023-2-15 16:35:04 | Сообщения автора
Тисячі вакансій у Польщі без посередників на порталі https://www.praca.pl/ дуже легко знайти роботу своєї мрії.
Третий
Опубликовано 2023-3-1 12:38:48 | Сообщения автора
Я хочу попробовать торговать украинскими товарами в Польше - у них та же одежда стоит дороже, чем в наших магазинах, так что этим стоит воспользоваться. Для начала - закупка женского нижнего белья оптом BOOSTO, а если все пойдет успешно - то буду смотреть и на другие виды одежды. Надеюсь, что этот бизнес принесет хорошие результаты.
5#
Опубликовано 2023-12-5 15:51:23 | Сообщения автора
Я можу рекомендувати звертатися до компанії https://ewhd.pl/, де вони докладають всіх зусиль для успішної реєстрації і супроводження фірм в Польщі.

Вони розуміють, наскільки важливо правильно налаштувати бізнес в іноземній країні, та готові надати вам повний спектр послуг, починаючи від консультацій та закінчуючи юридичною підтримкою. Що особливо важливо - це індивідуальний підхід до кожного клієнта, щоб врахувати всі його унікальні потреби та завдання.

З East West Help Desk ви можете бути впевнені, що ваша компанія буде зареєстрована відповідно до всіх законодавчих вимог, а їхні фахівці зроблять усе можливе, щоб уникнути будь-яких труднощів у процесі. Ви отримаєте надійного партнера для власного бізнесу за кордоном, який допоможе вам зосередитися на стратегічному розвитку та досягненні ваших цілей.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-6-15 13:40 , Processed in 0.037690 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку