Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 858|Ответить: 0
Печать Назад Вперед

Сонячна електростанція під Зелений тариф

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-1-27 12:44:09 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения









Джерело інформації: офіційний сайт компанії Теплоціль.

Сонячна електростанція під Зелений тариф – це не лише внесок у розвиток альтернативної енергетики України та використання електроенергії для забезпечення власних побутових потреб, але і потужний механізм для інвестицій.
Так, Зелений тариф  2020 р. встановлений на рівні 16.3 євроцентів за 1 кВт*год. Це означає, що вся електроенергія, вироблена сонячними модулями, яка не споживається вашим домогосподарством, продається державі по 16.3 Євроцентів (близько 4.5 грн) за 1 кВт*год. Таким чином, враховуючи здешевлення обладнання та стабільний прибуток, рівень окупності станції складає в середньому 4-5 років, після чого ви продовжуєте заробляти по Зеленому тарифу до 2030 р.
Екологічно чиста електроенергія дозволить Вам стати максимально незалежними від стрімкого зростання тарифів, яке спостерігається у світі та в Україні зокрема.





Фотоелектричні модулі – найважливіший компонент сонячної станції. Саме фотомодулі виробляють із сонячного світла електроенергію, яка пізніше перетворюється інвертором для використання в побутовій мережі. Від правильного вибору сонячних панелей залежить довговічність та продуктивність вашої станції. На даний час найпоширенішими видами сонячних батарей є монокристалічні та полікристалічні. Крім технології виготовлення, ФЕМ відрізняються також потужністю, коефіцієнтом корисної дії, розміром і т.д. На обмежених площах краще обирати більш потужні фотоелектричні модулі.
ІМЦ “Теплоціль” радить обирати лише перевірених та надійних світових виробників фотоелектричних модулів, таких як Longi Solar, Jinko Solar, Ja Solar, Panasonic, Sunpower, Hanwha і т.д.


Мережевий інвертор – один з основних компонентів сонячної електростанції. Саме він перетворює постійний струм, який виробляється фотоелектричними модулями, у змінний, який використовує побутова мережа. Мережевий інвертор працює лише при наявності зовнішньої мережі та контролює роботу всієї сонячної електростанції.  Зазвичай інвертори відрізняються між собою кількістю MPPT трекерів, робочою напругою, ККД, наявністю чи відсутністю онлайн моніторинга і т.д.
Іноді через складність даху або необхідність використання кількох площин, виникає потреба у використанні двох або, рідше, більше, мережевих інверторів. Для інвертора обов’язково встановлюється захист по постійному та змінному струму, про що ми поговоримо нижче. Радимо використовувати якісні мережеві інвертори світових виробників Fronius, Huawei, SolarEdge, SMA, Kostal і т.д.

СЕС для Зеленого тарифу може розташовуватись як на даху чи фасаді приватного домогосподарства, так і на наземній ділянці (статичній чи поворотній), або бути частиною прибудови – наприклад, герметичний навіс з сонячних батарей. Ми радимо встановлювати якісні кріплення із алюмінію та нержавіючої сталі, адже це впливає не лише на роботу СЕС, а і на довговічність даху. Кріплення повинні бути стійкими до корозії та впливу навколишнього середовища: сильний вітер, тощо.


Сообщение слишком большое

Для просмотра Вам необходимо авторизироваться.
Если Вы еще не зарегистрированы, перейдите по ссылке: Регистрация.

x
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-11-18 16:49 , Processed in 0.044395 second(s), 17 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку