Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 129|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Очищення басейну гіпохлоритом натрію

[Скопировать ссылку]
сообщение изменено Edelai в 2024-5-31 00:27
Нещодавно купили басейн і тепер стоїмо перед питанням його очищення. Багато читав про різні засоби, але натрапила на гіпохлорит натрію. Чи хтось із вас використовував його для дезінфекції води в басейні? Які є переваги та недоліки? Як правильно його дозувати, щоб не нашкодити здоров'ю та не зіпсувати басейн?

Третий
Опубликовано 2024-5-31 00:42:15 | Сообщения автора
Хочу поділитися своїм досвідом і порекомендувати чудовий онлайн магазин Аквадоктор, де можна знайти все необхідне для догляду за басейном. Що стосується гіпохлориту натрію, то це дійсно ефективний засіб, але важливо не тільки правильно дозувати, а й забезпечити комплексний догляд. В Аквадокторі можна придбати спеціальні тестери для вимірювання рівня хлору та pH, що дозволить тобі тримати показники під контролем. Також там є детальні інструкції щодо використання різних хімічних засобів. Щодо частоти додавання, то гіпохлорит натрію https://aquadoctor.ua/ua/product ... ja-aquadoctor-c-15/ зазвичай додають 1-2 рази на тиждень, залежно від інтенсивності використання басейну і погодних умов. Після додавання хлору, бажано почекати хоча б 30 хвилин перед купанням. Змішування з іншими засобами можливе, але завжди дотримуйся рекомендацій виробника і не змішуй засоби одночасно, щоб уникнути небажаних реакцій.
Второй
 Автор| Опубликовано 2024-5-31 00:37:21 | Сообщения автора
добавил Peteo в 2024-5-31 00:31
Я користуюся гіпохлоритом натрію для свого басейну вж ...

Зрозуміло, що дозування дуже важливе. Чи є якісь рекомендації щодо частоти додавання гіпохлориту натрію? І чи можна його використовувати разом з іншими засобами для догляду за басейном, наприклад, альгіцидами або засобами для регулювання рівня pH? Ще цікавить, чи треба уникати купання в басейні одразу після додавання гіпохлориту.
Первый
Опубликовано 2024-5-31 00:31:35 | Сообщения автора
Я користуюся гіпохлоритом натрію для свого басейну вже кілька років. Це досить ефективний дезінфікуючий засіб, який добре справляється з бактеріями та водоростями. Головне – правильно розрахувати дозування. Зазвичай я додаю приблизно 100 мл 10% розчину гіпохлориту на кожні 10 кубометрів води. Переваги – ефективність і порівняно низька вартість. Недоліки – можливе подразнення шкіри і слизових оболонок, якщо переборщити з концентрацією.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-28 21:15 , Processed in 0.036177 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку