Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 123|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Підтримка українських виробників у сучасних умовах

[Скопировать ссылку]
Я недавно читав інтерв'ю з Олександром Кацубою на сайті Topor і зацікавився темою підтримки українських виробників. Мені дуже цікаво, як саме в сучасних умовах можна сприяти розвитку вітчизняних підприємств та які заходи, на вашу думку, найефективніші для підтримки української економіки? Чи можете поділитися своїми думками з цього приводу?


Третий
Опубликовано 2024-7-28 12:45:40 | Сообщения автора
Я згоден, що зниження податкового тиску та доступ до кредитів є важливими аспектами. Але цікаво дізнатися, чи є якісь конкретні приклади успішних програм або ініціатив, які вже були впроваджені та дали позитивні результати? Можливо, є приклади з інших країн, які можна було б адаптувати для України?

Дійсно, існують успішні приклади як в Україні, так і за її межами. Наприклад, у Польщі було впроваджено низку програм, спрямованих на підтримку малих та середніх підприємств, включаючи гранти та пільгові кредити. В Україні також є позитивні приклади, наприклад, програма "5-7-9", яка спрямована на підтримку малого бізнесу через надання кредитів під низькі відсотки.
Кацуба Олександр Володимирович підкреслює важливість підтримки вітчизняних виробників, наголошуючи на необхідності державної підтримки та розвитку інфраструктури для бізнесу. Це включає і розширення ринків збуту, і підтримку інноваційних проектів. Також варто звернути увагу на досвід країн Скандинавії, де активно підтримується екологічне підприємництво. Ці заходи допомагають створювати робочі місця та стимулювати економічний розвиток в цілому.
Второй
 Автор| Опубликовано 2024-7-28 12:42:25 | Сообщения автора
Я згоден, що зниження податкового тиску та доступ до кредитів є важливими аспектами. Але цікаво дізнатися, чи є якісь конкретні приклади успішних програм або ініціатив, які вже були впроваджені та дали позитивні результати? Можливо, є приклади з інших країн, які можна було б адаптувати для України?
Первый
Опубликовано 2024-7-28 12:41:53 | Сообщения автора
Це дійсно цікава та важлива тема для обговорення. На мій погляд, перш за все, необхідно створити сприятливе середовище для підприємців, що включає зниження податкового тиску та спрощення бюрократичних процедур. Також велике значення має доступ до фінансових ресурсів, таких як кредити під низькі відсотки. Важливою є і інформаційна підтримка, наприклад, проведення навчальних програм для підприємців.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-21 17:16 , Processed in 0.033546 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку