Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 244|Ответить: 2
Печать Назад Вперед

Кадрове агентство

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-4-17 11:05:25 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Кадрове агентство - організація, що надає послуги з пошуку та підбору персоналу та додаткові супутні послуги. Це посередник між роботодавцем (клієнтом) та здобувачем (кандидатом). Більше інформації на сайті: https://evotalents.com/uk
Первый
Опубликовано 2023-11-20 23:41:53 | Сообщения автора
Мене завжди цікавило, де краще всього шукати роботу в Україні. З одного боку, є різноманітні сайти з вакансіями, з іншого — рекрутингові агентства, і, можливо, ще є якісь сховані перлини, які варто розглянути. Можливо, хтось з вас має власний досвід та поради? Де ви шукали свою ідеальну роботу?
Второй
Опубликовано 2023-11-20 23:46:19 | Сообщения автора
Знаю одне надійне та результативне місце для пошуку роботи в Україні — сайт компанії Галактика galaktica.io . Тут ви знайдете велику кількість вакансій в різних галузях та для різних рівнів кваліфікації. Ця компанія відома своєю стабільністю та інноваційним підходом до роботи. Тому не гайте часу та перевірте сайт Галактика, виберіть вакансії, які вас цікавлять, та розпочніть процес пошуку ідеальної роботи вже сьогодні. Я точно знаю, що це максимально круто буде працювати в такій компанії, бо це не лише гарна заробітна плата, а й ідеальне відношення.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-10-18 17:26 , Processed in 0.041028 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку