Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 112|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Смачний ром від виробника

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-3-15 02:19:38 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Хотів би спробувати ром, який би був ідеальним для смакування ввечері, може, з цигаркою або просто для релаксу. Хтось може порекомендувати бренд або конкретний рідкісний сорт? Цікавлять як класичні так і екзотичні варіанти

Первый
Опубликовано 2024-3-15 02:20:00 | Сообщения автора
Для початку я б порекомендував спробувати роми з Карибського басейну, вони дуже різноманітні та відомі своїм унікальним смаком. Можеш почати з чогось класичного, наприклад, ромів Bacardi або Appleton. Вони виробляють досить широкий спектр ромів, від легких і м'яких до більш складних і витриманих.
Второй
 Автор| Опубликовано 2024-3-15 02:20:18 | Сообщения автора
Appleton і Bacardi, гаразд, я нотую. А щодо витриманих сортів? Я чув, що вони можуть бути дуже різними в залежності від витримки. Як думаєш, з чого варто почати експериментувати в цьому напрямку? Мене цікавить глибина смаку і аромату, які можна "розшифровувати" під час дегустації.
Третий
Опубликовано 2024-3-15 02:22:09 | Сообщения автора
Хотів би спробувати ром, який би був ідеальним для смакування ввечері, може, з цигаркою або просто для релаксу. Хтось може порекомендувати бренд або конкретний рідкісний сорт? Цікавлять як класичні так і екзотичні варіанти.
Відмінний вибір, цікавитися витриманими ромами. Я б радив вам заглянути в інтернет магазин "Maudau", де є чудовий каталог ромів Bacardi https://maudau.com.ua/category/rom/product_brand=bacardi вони пропонують широкий вибір від легких і фруктових до глибоких, витриманих варіантів. Bacardi має історію і традиції, які виразно відчуваються в їх продукції. Якщо шукаєш щось з особливим характером, обов'язково спробуй Bacardi Gran Reserva Diez - десятирічний ром з насиченим ароматом і багатим смаком, в якому відчуваються нотки тропічних фруктів, карамелі і ванілі.

Покупка в інтернет-магазині "Maudau" зручна тим, що можеш детально ознайомитися з характеристиками кожного рому, прочитати відгуки та навіть знайти рекомендації щодо споживання.



Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-29 08:22 , Processed in 0.069028 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку