Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 16|Ответить: 0
Печать Назад Вперед

Вивчення англійської з BeBest

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-9-10 11:07:14 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Хочу поділитися своїм досвідом вивчення англійської мови у школі BeBest. Для мене англійська завжди була мовою, яку я сприймав складною і недосяжною. Але я зрозумів, що це не так, коли почав займатися за їхньою програмою для початківців. Спершу здавалося, що буде важко, але завдяки інтерактивним урокам, які можна проходити онлайн, я швидко втягнувся. Особливо подобається, що на кожному уроці є можливість спілкуватися з викладачем у режимі реального часу — ти можеш задати будь-яке питання і одразу отримати відповідь. Наприклад, коли я не розумів різницю між використанням Present Simple і Present Continuous, викладач мені все чітко пояснив, і тепер я можу легко їх розрізняти. Що ще важливо — це підтримка. Коли у мене виникають труднощі, завжди можна звернутися до викладача чи менеджера курсу, і вони допомагають знайти вирішення. Якщо ви також хочете підтягнути англійську, рекомендую відвідати їх сайт: bebestschool.com. Там є багато корисної інформації і програми для різних рівнів. Моя порада — не бійтеся починати, BeBest допоможе вам впевнено рухатися вперед!
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-21 10:42 , Processed in 0.050269 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку