Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 25|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Інтим магазин

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-9-24 01:30:37 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Привіт! Я думаю про те, щоб урізноманітнити своє інтимне життя, але не знаю, з чого почати. Які секс-іграшки варто спробувати, і де їх можна купити, щоб це було зручно і анонімно?
Первый
Опубликовано 2024-9-24 02:00:30 | Сообщения автора
Привіт! Це чудова ідея! Якщо ви тільки починаєте, я б рекомендував спробувати вібратори та кліторальні стимулятори, оскільки вони можуть надати нові, яскраві відчуття. Також цікаві варіанти — це мастурбатори та ерекційні кільця для чоловіків. Ви можете знайти все це в інтим магазин Dlya_tebe. У них широкий асортимент іграшок для дорослих, а також вони гарантують конфіденційність вашого замовлення. Доставка швидка і анонімна, що робить покупку ще більш комфортною. Не бійтеся експериментувати — це може стати чудовим способом зміцнити ваші стосунки!
Второй
Опубликовано 7 дн. назад | Сообщения автора
Спробуйте спочатку якісь вібратори. Це класика
Третий
Опубликовано 7 дн. назад | Сообщения автора
Для початку раджу звернути увагу на вагінальні шарики https://insideshop.com.ua/shop/seksualne-zdorovya/vaginalni-kulki-ta-trenazheri-kegelya/. Це хороший варіант для новачків, який допоможе не тільки урізноманітнити інтимне життя, але й покращити тонус м'язів тазового дна. Моя дружина користується такими, купували їх в онлайн сексшопі INSIDE. Магазин пропонує анонімну доставку, тому не варто турбуватись про конфіденційність. Крім кульок, там ще великий вибір інших іграшок для будь-якого рівня досвіду.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-10-18 22:29 , Processed in 0.044808 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку