Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 1118|Ответить: 4
Печать Назад Вперед

Вишивка хрестиком

[Скопировать ссылку]
Всім привіт, дуже люблю вишивати хрестиком, до вибору вишивального набору підходжу капітально, так як від якісного вишивального набору залежить успіх майбутньої вишивки. На 100% в якісних наборах я впевнена в інтернет-магазині Берегиня. Знайома з цим магазинам недавно але вже встигла оцінити сервіс і якість товарів, а що особливо радує це низькі ціни. Якщо вам подобається  вишивка хрестиком  заходите на сайт.
Первый
Опубликовано 2023-8-20 10:51:21 | Сообщения автора
Всім привіт! Може хтось знає, де в Україні можна замовити комп'ютерну вишивку на одязі? Шукаю надійну компанію з гарними дизайнами.
Второй
Опубликовано 2023-8-20 10:53:56 | Сообщения автора
Привіт! Я нещодавно знайшла чудову компанію, коли портрібна комп'ютерна вишивка на одязі в Україні. Це вишивальний цех 'Країна мрій'. Вони мають вражаючий вибір дизайнів та можуть виконати вишивку на різних видах одягу — від футболок до вишиванок. Я вже замовляла у них кілька разів і щоразу була вражена якістю та деталями роботи. Команда 'Країна мрій' завжди готова врахувати ваші бажання та допомогти з дизайном, якщо ви маєте свою ідею. Я раджу звернутися до них за комп'ютерною вишивкою на одязі — ви отримаєте найкращий результат!
Третий
Опубликовано 2023-8-20 11:11:50 | Сообщения автора
добавил phahaha в 2023-8-20 10:51
Всім привіт! Може хтось знає, де в Україні можна замови ...

У Вишивальні Ви можете замовити нанесення комп'ютерної вишивки на всі види текстилю.
5#
Опубликовано 2023-8-24 09:50:42 | Сообщения автора
Ця техніка вишивання є історично найбільш популярною в Україні на протязі багатьох століть. Таким способом можна вишити квітку, геометричну фігуру чи навіть портрет...
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-25 15:29 , Processed in 0.033651 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку