Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 672|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Карафа для вина

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-10-25 16:29:22 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
У нас дідусь сам робить смачне домашнє вино. І коли ми приїжджаємо, він відразу ж пригощає нас напоєм. Хочу зробити йому подарунок і подарувати спеціальну карафу для вина. Що порадите?
Первый
Опубликовано 2021-10-25 16:29:49 | Сообщения автора
Дуже багато оригінальних караф для вина можна знайти в інтернет-магазинах. Тут вибір в рази більше. Та і завжди можна знайти щось незвичайне. Я думаю, що ваш дідусь зрадіє такому подарунку.
Второй
Опубликовано 2021-10-25 16:30:09 | Сообщения автора
Я теж дуже люблю домашнє вино, але не у всіх воно виходить смачним. Набагато приємніше пити вино з красивої карафи, чим з літрового бутыля. Я думаю ваш дідусь оцінить подарунок належним чином.
Третий
Опубликовано 2021-10-25 16:33:27 | Сообщения автора
Ми кілька місяців тому дарували карафу для вина батькам.
Папа теж сам робить вино. Воно неймовірно смачне і ніжне. Папа подарунок оцінив.
Замовляли ми в інтернет-магазині АРС караф https://ars.ua/posud/stolovij-posud/karafi/ з удароміцного скла.
Ми залишилися задоволені купівлею.
Якість відмінна. Карафа виготовлена і міцного скла, тому можна не бояться якщо вона випадково перекинеться на стіл або підлогу. До речі, в цьому інтернет-магазині дуже доступні ціни.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-9-28 02:29 , Processed in 0.060027 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку