Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 542|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

Вареники

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-11-26 16:09:41 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Всем привет. А что-то вот мне вареников захотелось. Кто знает, где вкусные?
Первый
Опубликовано 2021-11-27 11:22:01 | Сообщения автора
Понимаю вас. Ну вроде в магазинах должны продаваться.
Второй
Опубликовано 2021-11-27 11:33:13 | Сообщения автора
Ой, привет. Я вас прекрасно понимаю. Можете в Элике приобрести вареники, я их ем обычно со сметаной, луком, черным хлебом. Я уже привык так делать и меня устраивает. Попробуйте так сделать, потом расскажете, устроило вас или нет. Сервис у них отличный, менеджеры вам подскажут и помогут, если что там вдруг. А мы с вами тоже на связи, если что, задавайте вопросы.
Третий
Опубликовано 2021-12-8 10:28:00 | Сообщения автора
5#
Опубликовано 2023-8-30 13:27:49 | Сообщения автора
Допоможіть, будь ласка, знайти найкраще місце для замовлення напівфабрикатів. У нашому сімействі не завжди вистачає часу на приготування повноцінного обіду або вечері. Тому ми думаємо, що замовлення напівфабрикатів може стати справжнім рятівником в таких ситуаціях. Але скажіть, де краще їх замовити?
6#
Опубликовано 2023-8-30 13:29:51 | Сообщения автора
Замовлення напівфабрикатів - це дійсно зручний і швидкий спосіб приготування смачної їжі. І я радий розповісти вам про сайт, який гарантує високу якість та свіжість готових страв. Це кращий виробник напівфабрикатів . Тут ви знайдете широкий вибір смачної їжі і все дуже свіже. Чому саме цей сайт? Тільки тут ви матимете можливість замовити страви від виробника харчових напівфабрикатів, що гарантує їх якість та свіжість. Усі компоненти та інгредієнти, використовувані в приготуванні, є натуральними і безпечними для здоров'я. Кожна страва має докладний опис, який допоможе вам обрати те, що дійсно смакуватиме вам і вашій сім'ї. Крім того, вам не потрібно жодних зусиль для приготування - достатньо розігріти та насолоджуватися.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-17 08:54 , Processed in 0.036924 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку