Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 1677|Ответить: 10

Фотоомолодження шкіри обличчя – наскільки ефективна ця процедура?

[Скопировать ссылку]
Опубликовано 2021-11-30 19:57:17 | Показать все сообщения |Режим чтения
Мені трохи за 30, але на обличчі вжепроступають вікові зміни — з'явилася ледь помітна пігментація, проступаютьнехай і невеликі, але зморшки, є вугрі. Подружки радять пройти процедуру фотоомолодженняшкіри обличчя, кажуть, що це їм допомогло позбутися зморшок, пігментації тависипу вугрів. Я якось боюся, і хочеться, як то кажуть, і колеться. Дівчата,хто робив цю процедуру, наскільки фотоомолодження покращило стан тканин ташкіри обличчя. Поділіться, будь ласка, досвідом та рекомендаціями. Чи варторобити?

Опубликовано 2021-11-30 20:00:09 | Показать все сообщения
Тут написано, що фотоомолодження - це повністю безпечна та безболісна процедура догляду за шкірою обличчя. На тканини і шкіру обличчя або інших частин тіла впливають світлові промені, що випромінюються присадкою спеціального апарату, у яких різна інтенсивність і довжина хвиль. В результаті:

•        впливаючи на меланін у структурі шкіри, ці промені освітлюють її, тобто зникає пігментація;
•        вода, що міститься в тканинах і шкірі обличчя і тіла, нагрівається світловим потоком до + 45 °C, завдяки чому посилюється вироблення колагену — розгладжуються зморшки;
•        при впливі світлового потоку на кровоносні судини шкіри усуваються капілярні сітки, зникають висипи вугрів.

Якщо говорити загалом, то фотоомолодження - це повністю безболісна процедура, що дозволяє швидко та ефективно усувати пігментацію шкіри, прибирати судинні сітки, боротися з акне та постакне, звужувати розширені пори та прибирати такі вікові зміни, як, наприклад, зморшки.
Опубликовано 2021-12-20 14:23:03 | Показать все сообщения
А бывает так что старение кожи хроническое?
Опубликовано 2021-12-20 14:26:20 | Показать все сообщения
Ну наверное же да. Я честно говоря и не знаю. Как то не интересовался подобным если честно
Опубликовано 2021-12-21 13:10:29 | Показать все сообщения
Таке поняття як хронічне старіння шкіри є, можете й самі почитати тут https://venus-clinic.com.ua/uk/chronoaging.html до прикладу. Це по факту фізіологічний процес вікового старіння шкіри, внаслідок вікових змін в організмі, пов'язаний із генетичними і гормональними змінами. Загалом якщо у вас таке спостерігаєтться, можу вам порадити нормальну косметологічну клініку, в ній так точно можете принаймні проконсультуватись із фахівцями стосовно проблем зі шкірою, а може й пройти певні процедури.
Опубликовано 2022-5-15 11:59:58 | Показать все сообщения
добавил Flan в 2021-12-20 14:23
А бывает так что старение кожи хроническое?

Как это хроническое? Первый раз такое слышу) Старение кожи  -это процесс, которого невозможно избежать, но его можно оттянуть во времени
Опубликовано 2022-5-15 12:07:45 | Показать все сообщения
Я думаю, что в 30 лет еще рано делать такие процедуры без особой необходимости. В этом возрасте достаточно хорошего ухода, можно даже домашнего. Советую вам купить косметику Оnmacabim https://odelik.com.ua/brand-onmacabim/. Сама сейчас ей пользуюсь, и результат действительно вижу. Тонус кожи улучшился, морщинки разгладились, цвет лица даже лучше стал
Опубликовано 2023-2-20 09:51:07 | Показать все сообщения
Наверное косметолога нужно посетить с такими проблемами, я к сожалению не разбираюсь в таких тонкостях.
Опубликовано 2023-2-20 09:52:15 | Показать все сообщения
Слышала про такую процедуру, но надо сначала узнать о ее стоимости и только потом уже принимать решение делать ее или нет.
Опубликовано 2023-2-20 10:02:28 | Показать все сообщения
Да не уверена, что это стоит недорого. Недорого это дома масочки из травок делать.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-3-29 11:47 , Processed in 0.099934 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку