Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 844|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

Сделать МРТ головного мозга

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2021-12-25 20:56:47 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Хочу сделать МРТ головного мозга в Киеве, но не знаю куда лучше обратиться. Подскажите пожалуйста хорошую клинику?
Первый
Опубликовано 2021-12-27 15:54:07 | Сообщения автора
Здравствуйте. У меня тоже когда то очень долго и сильно болела голова, начал волноваться чтобы не было никакой болезни. Обратился в клинику Спиженка чтобы сделать МРТ. Очень хорошее, современное оборудование. Посмотрите https://spizhenko.clinic/diagnostika/magnitno-rezonansna-tomografiya-mrt-kiev/mrt-golovnogo-mozku-v-kiyevi Думаю, вам тоже стоит к ним обратиться.
Второй
Опубликовано 2023-4-29 21:43:09 | Сообщения автора
А в Одесі можна пройти МРТ голови?
Третий
Опубликовано 2023-4-29 21:46:43 | Сообщения автора
добавил OlesyaAverina в 2023-4-29 21:43
А в Одесі можна пройти МРТ голови?

В Одесі є для проходження МРТ центр діагностики Приморський район https://magnetime.com.ua/ . У "Магнітайм" проходить регулярно обстеження моя близька людина і результатам їх висновків довіряють всі лікарі, які потім призначають лікування. Вартість процедури 1500 гривень за обстеження зони головного мозку. Це нормальна, середня ціна.
5#
Опубликовано 2024-2-13 12:46:50 | Сообщения автора
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, де в Львові можна записатися на МРТ обстеження?
6#
Опубликовано 2024-2-13 12:57:30 | Сообщения автора
Вітаю! Я б порадив звернутися до медичного центру МРТ-експерт. Вони мають власний приватний томограф Siemens найновішої моделі. Записатися можна онлайн на сайті або за телефоном. Лікарі дуже кваліфіковані, проконсультують та зроблять обстеження на високому рівні. Я особисто проходив у них МРТ та залишився задоволеним якістю та швидкістю. Без черг та зайвого очікування. Ціни адекватні. Тож якщо потрібно записатись на МРТ - mri-expert!
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-25 13:41 , Processed in 0.034208 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку