Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 661|Ответить: 4

Питання щодо лікування

[Скопировать ссылку]
Опубликовано 2022-5-23 23:44:54 | Показать все сообщения |Режим чтения
Доброго вечора. У мене таке питання щодо лікування. Підкажіть, як лікувати бронхіт. Бухикаю вже другий тиждень. Щось домашні методи не дають результату. А до лікаря зараз не можу піти, тому що наш сімейний лікар на лікарняному.
Опубликовано 2022-5-23 23:48:12 | Показать все сообщения
Та я розумію, не завжди є можливість по лікарям бігати. Але звідкіля ви вирішили, що у вас саме бронхіт. Це ж може бути й пневмонія, й коронавірус. Може, краще звернутися до будь-якого лікаря, не обов'язково до сімейного лікаря. Нехай хоч прослухає вас.
 Автор| Опубликовано 2022-5-23 23:58:03 | Показать все сообщения
Дякую за відповідь. Але я ось що подумав. Може, мені требі якісь антибіотики приймати. Які  гарні антибіотики, щоб при бронхіті допомагали. Можете підказати. Бажано з власного досвіду.
Опубликовано 2022-5-23 23:59:04 | Показать все сообщения
сообщение изменено Felinard в 2022-5-24 00:15
Ну, по перше хочу сказати, що антибіотики повинен призначати лікар. Це не цукерки, що можна їсти що хочеш та скільки хочеш.
А, по друге, ви впевнені, що у вас саме бронхіт? Адже є багато захворювань з такою ж самою симптоматикою. Нариклад, пневмонія, алергія, вірусні захворювання.
Але, з іншого боку, якщо температура тримається більше тижня, то це вже говорить про те, що треба приймати антибіотики.
Непогано зарекомендував себе при лікуванні інфекцій дихальних шляхів антибіотик у таблетках Аугментин https://apteka-ds.com.ua/product/auhmentyn-bd-tabletky-875-mh-125-mh-14-sht-000000673  Там діюча речовина амоксициллин та клавулановая кислота.




Опубликовано 2022-12-29 05:40:11 | Показать все сообщения
Я знаю вже зараз що реально дуже важливо знайти якісний довідник якраз таки щодо лікарських засобів. Якщо цікаво то ви можете тут без проблем знайти довідник rx.ua https://rx.ua/ і спробувати саме його знайти без особливих складнощів і проблем. Я сам так і робив.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-19 02:37 , Processed in 0.040098 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку