Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 527|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

труби

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2022-7-12 18:59:04 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Добридень. Ми вдома переробляємо опалення і потрібно придбати системи та еліменти кріплення для пластикових труб. Чи не підкажіть якої фірми їх краще придбати і де саме.
Первый
Опубликовано 2022-7-13 12:18:32 | Сообщения автора
та таке ви можете взяти в будь-якому будівельному магазині. а от щодо фірми це напевно беріть будь-який так як якість зараз все однакове і тут з ним просто не вгадаєш.
Второй
Опубликовано 2022-7-13 12:20:14 | Сообщения автора
так це вам напевно потрібно все радитися з фахівцями тільки вони все розкажуть як є. а так довіряти а б кому може бути дуже небезпечно.
Третий
Опубликовано 2022-7-13 12:38:31 | Сообщения автора
Здоров. Знаєте ми коли собі переробляли опалення в будинку, то теж кріпили труби. І для цього брали системи і елементи кріплення фірми Walraven ось в цьому магазині https://altibud.com/g5568118-sistemy-elementy-krepezha ця фірма нам просто більше підійшла за ціною. І можу сказати, що спробувавши її і якість теж прекрасне. Тому я і вам би радила придбати системи і елементи кріплення для труб саме фірми Walraven. Ви про це вже точно не пошкодуєте. Це я знаю зі свого досвіду.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-10 22:06 , Processed in 0.043612 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку