Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 706|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Потужний автомобільний акумулятор

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2022-7-31 11:46:58 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Форумчани, допоможіть мені вибрати потужний автомобільний акумулятор, ви мені можете порадити хорошого виробника? Просто хочеться купити акумулятор на кілька років, ось мій і 2 роки не відходив, дуже сумно.


Первый
Опубликовано 2022-7-31 11:51:00 | Сообщения автора
Рекомендую вам звернути увагу на такі акумулятори як Бош, Варта, це на скільки я знаю два найкращі виробники автомобільних батарей. Особисто у мене Бош, купив його в магазині свого міста, приніс їм старий акумулятор, так мені ще зробили знижку.
Второй
 Автор| Опубликовано 2022-7-31 11:51:36 | Сообщения автора
Мій акумулятор, який перестав функціонувати, купувався на ринку, від дав продавцю старий акумулятор, він мені теж зробив знижку. Ось тільки мені напевно продав підробку або заводський брак..
Третий
Опубликовано 2022-7-31 11:53:23 | Сообщения автора
сообщение изменено Tarmanan в 2022-8-2 20:23
Форумчани, допоможіть мені вибрати потужний автомобільний акумулятор, ви мені можете порадити хорошого виробника? Просто хочеться купити акумулятор на кілька років, ось мій і 2 роки не відходив, дуже сумно.

Для гарного акумулятора 2 роки це нісенітниця, звичайно сумно що він у вас прийшов у непридатність. Може ви його не заряджали довго, машина стояла по боргу з увімкненими фарами коли була не заведена, хоча вже якщо посипалися пластини вже нічого не зробиш. Міг ще зіграти факт, що ви купили батарею, яка перезимувала на ринку, не отримувала жодного заряду.
Для своєї ластівки, я замовив в інтернеті автомобільний акумулятор VARTA https://avtozvuk.ua/ua/avtomobilnye-akkumulyatory/c300/5000=50507 модель VARTA 6СТ-72 Start-Stop EFB на 72 Ач, цілих 760 А пусковий струм, він дуже потужний.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-23 11:45 , Processed in 0.040077 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку