Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 490|Ответить: 3

Електросамокат

[Скопировать ссылку]
Опубликовано 2022-8-5 09:32:20 | Показать все сообщения |Режим чтения
Друзі, може у когось є досвід у виборі електросамокату? Хочу собі купити, але такий, щоб був надійний. Навіть не знаю, з чого почати свій вибір, якщо чесно. Дуже переймаюся на той рахунок, що можу просто викинути гроші на вітер.
Опубликовано 2022-8-5 10:08:50 | Показать все сообщения
Так, електросамокат треба обирати сразу якісний і це той вид транспорту на якому не можна економити. Тому перед покупкою раджу вам уважно ознайомитися з характеристиками.
Опубликовано 2022-8-5 11:16:27 | Показать все сообщения
Мене тішить, що популярність електросамокатів зростає з кожним днем. Швидкі та практичні, прості в управлінні та експлуатації, для будь-якого віку та гаманця, а головне, що вони екологічні.
Особливу увагу при покупці звертайте на виробника, він не повинен бути безіменним, сам електросамокат дуже дешевим. Краще купувати електро самокат у перевіреному місці, яке має гарний рейтинг, тоді ви можете не сумніватися у якості!
Я собі вибрав KelbBike L1 Plus, класний.
Опубликовано 2022-8-5 13:38:18 | Показать все сообщения
Ми теж для себе купували самокати на сайті veliki.com.ua/ua/dir_electricscooter.htm, великий вибір, обрати реально дуже зручно, бо весь опис доступний в декілька кліків, до деяких товарів навіть є відоогляди.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-3-29 01:29 , Processed in 0.166057 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку