Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 560|Ответить: 6
Печать Назад Вперед

Хочу поїхати на відпочинок

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2022-12-22 02:22:04 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Хочу поїхати на відпочинок десь до моря. Скажіть яку краще оформити страховку? Бо їду вперше, а кажуть від зміни клімату часто хворіють і все таке.

Первый
Опубликовано 2022-12-24 20:29:34 | Сообщения автора
Хочу поїхати на відпочинок десь до моря. Скажіть яку краще оформити страховку? Бо їду вперше, а кажуть від зміни клімату часто хворіють і все таке.

Ви краще зайдіть сюди https://hotline.finance/ua/insurance-travel просто введіть куди і на скільки маєте їхати, а вам покаже які страхові компанії можуть запропонувати такий вид страхування. Легко і дуже просто.
Второй
Опубликовано 2023-8-12 21:32:41 | Сообщения автора
Спробуйте розрахувати туристичну страховку на сайті KIRINS. Я тут часто оформлюю від різних компаній, де вигідніше пропозиція. Від країни залежить вартість і в кожної компанії можуть бути дуже різні ціни. На цьому сайті можна подивитись і рейтинг компанії і купити зі знижкою приємною
Третий
Опубликовано 2023-9-18 22:07:01 | Сообщения автора
А мені ще не доводилось відпочивати цього літа, тому планую відпустку на осінь. Підкажіть, куди в Україні можна поїхати, щоб відпочити та розслабитись?
5#
Опубликовано 2023-9-18 22:42:51 | Сообщения автора
Однозначно, відпочивати потрібно. Тільки якісний відпочинок може гарантувати вам релакс та перезарядку, тому не відмовляйте собі в такому задоволенні. Думаю, що найкращий варіант для відпочинку в теперішній час, це Карпати чи Закарпаття. Перегляньте доступні варіанти житла на Закарпатті через ресурс tourinform. Тут знайдете інформацію про житло, готелі та дізнаєтесь які можна замовити Екскурсії Закарпаття .
6#
Опубликовано 2023-9-27 12:50:56 | Сообщения автора
Для путешествия стоит оформить туристическое страхование, оно позволит Вам чувствовать себя в безопасности во время пребывания за границей. Для этого советую заглянуть на сайт "Оранты" и у них оформить https://oranta.ua/ru/products/strakhuvannya-poizdki/ страховку для визы. Понятный интерфейс, можно оставить заявку на консультацию, если у Вас появились вопросы по страхованию. Рекомендую.
7#
Опубликовано 2023-9-27 22:12:59 | Сообщения автора
Неплоъой вариант
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-3 06:51 , Processed in 0.042010 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку