Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 2630|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Купівля автомобільного інвертора

[Скопировать ссылку]
сообщение изменено Tarmanan в 2023-1-7 04:09
Привіт друзі! Вирішив купити собі автомобільний інвертор, але не можу визначитись який краще брати. Порадьте мені якісний інвертор, та інтернет-магазин, де його можна вигідно купити.
Первый
Опубликовано 2023-1-7 01:56:18 | Сообщения автора
Привіт! Я багато подорожую, тому інвертор мені був просто необхідний, щоб тримати свої гаджети в зарядженому стані завжди. Тобі можу підказати магазин де його купував, та великий вибір якісних інверторів.
Второй
 Автор| Опубликовано 2023-1-7 01:58:42 | Сообщения автора
сообщение изменено Tarmanan в 2023-1-7 04:10
Привіт! Я вперше буду купувати інвертор, тому не дуже в них розуміюсь. Підкажи, будь ласка, який саме автомобільний інвертор ти собі купував, та в якому інтернет-магазині? Так мені буде простіше обрати.
Третий
Опубликовано 2023-1-7 02:04:54 | Сообщения автора
Придбав я собі автомобільний інвертор Baseus In-car Inverter 150W, Black чорного кольору, в інтернет-магазині Алло https://allo.ua/ua/avtomobil-nye-invertory/  оскільки саме тут є всі необхідні товари для автомобіля і не тільки, по хорошим цінам.

Модель адаптована під аксесуари, що вимагають різного рівня потужності. Забезпечує захист за найбільш критичними факторами ризику (перегрів, перенапруга, перезаряд, короткі замикання та ін.). Я заряджаю як правило ноутбук, та смартфон.

Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-5 21:03 , Processed in 0.035858 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку