Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 419|Ответить: 6
Печать Назад Вперед

Підкажіть магазин меблів

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-1-25 19:44:16 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Хочу оновити деякі меблі в квартирі, але не можу визначитися з вибором магазину, підкажіть щось.



Первый
Опубликовано 2023-1-25 20:18:18 | Сообщения автора
Можу порадити досить гарний магазин із цілком демократичними цінами. Інтернет-магазин меблів КОМОД існує з 2013 року, співпрацює безпосередньо з перевіреними та надійними виробниками, дорожить власною репутацією та намагається максимально догодити кожному клієнту, звертайтесь та не пошкодуєте.
Второй
Опубликовано 2023-4-19 09:18:03 | Сообщения автора
Є столична фабрика, Меблі ПВМ, роблять якісно, завжди у терміни, і досить сучасно. Раджу їх. Звісно, можна купити в меблевих магазинах, але це буде вже з націнкою. Реально більш вигідно брати меблі під замовлення від виробника https://mebel-pvm.com.ua/ або вже готові безпосередньо через їх каталог. Так націнка буде мінімальною. Ми декілька разів брали все через них, все чудово.
Третий
Опубликовано 2024-1-5 22:24:32 | Сообщения автора
Необходимо купить игровые кресла. Посоветуйте мебельные магазины, с хорошим выбором.
5#
Опубликовано 2024-1-7 11:50:09 | Сообщения автора
добавил Nataxa в 2024-1-5 22:24
Необходимо купить игровые кресла. Посоветуйте мебельн ...

Современные игровые кресла отличного качества, предлагает этот мебельный магазин https://aklas.ua/kresla-geymerskie
В "Акласе" хороший выбор и цены в пределах разумного. Есть экспресс-доставка, поэтому долго ждать не придется...
6#
Опубликовано 2024-2-26 22:52:59 | Сообщения автора
Де ще можна меблі обрати? Як взагалі по інтернету правильно купувати меблі?
7#
Опубликовано 2024-2-26 22:55:29 | Сообщения автора
При виборі меблів в інтернеті обов'язково враховуйте розмір та планування приміщення. Виміряйте ті місця, куди плануєте ставити ті чи інші меблі. Дивіться уважно рейтинги та відгуки в інтернеті, щоб обрати найкращі меблі для своєї оселі. Для мене це меблі Аква Родос Я замовила їх собі в нову квартиру і дуже ними задоволена. Це найкращий вибір для затишку та комфорту.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-30 01:49 , Processed in 0.071630 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку