Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 686|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Купити пуско-зарядний пристрій в Одесі

[Скопировать ссылку]
Всім привіт. Хочу для своєї майстерні купити пуско-зарядний пристрій, тільки от не знаю на які моделі звертати увагу. Хто розбирається в цьому обладнанні і може підказати? Так само скажіть де в Одесі вони продаються.
Первый
Опубликовано 2023-2-9 12:29:33 | Сообщения автора
FUBAG FORCE 15, FUBAG FORCE, Калібр ПЗУ - 75і всі розраховані на можщность 220 вт, в Інтернеті є характеристики по кожному приладу а також відгуки покупців і відповідно ціни.
Второй
Опубликовано 2023-2-9 12:29:50 | Сообщения автора
Краща бюджетна модель-Hyundai HY 400, зарядка для АКБ соотносительнопо ціною і якістю – AVS Energy BT-6025неплохой варіант, але можна знайти краще наприклад хороша модель на 12/24В – Bosch C7.
Третий
Опубликовано 2023-2-9 12:30:24 | Сообщения автора
Доброго часу доби. Я собі купував в автономне зарядний пристрій 70mai jump starter max в Одесі https://allo.ua/ua/odesa/zarjadn ... ych-akkumuljatorov/ в цьому інтернет магазині.
Напруга заряджається акумулятора становить 5 В-12 В, а ємність самого пристрою 18000 маг.
Перераховувати всі його характеристики я не буду, можете самі подивитися, якщо підійде, то і собі такий можете замовити. Або ж дивіться інші варіанти пуско-зарядних пристроїв, і вибирайте вже на свій розсуд.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-18 00:40 , Processed in 0.034662 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку