Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 219|Ответить: 2

Мебель

[Скопировать ссылку]
Опубликовано 2023-2-21 13:18:15 | Показать все сообщения |Режим чтения
Здравствуйте, подскажите хороших производителей по мебели, нужен шкаф-купе родителям. Хотелось бы проверенный вариант, и чтоб по цене и по качеству было соответственно. И что должно быть обязательно у надежного шкафа.


Опубликовано 2023-3-29 13:38:38 | Показать все сообщения
Доброго дня. Зараз Українські виробники роблять досить гарну продукцію і гарної якості. Якщо є змога, подивітся в магазинах у вашому місті. Можна впевнено розглядати заказ через інтеренет. Є багато українських виробників які можуть запропонувати гарний вибір як моделей так і кольорову гамму.

Опубликовано 2023-3-29 15:20:17 | Показать все сообщения
У нас в місті мало виставкових залів, де можна було подивитись меблі. Я все таки звик спочатку бачити те що я буду купувати. Але те що я бачив мені не сподобалось і вирішив все ж таки скористатись пошуком через інтернет. Магазинів дуже багато, толкових мало. Виробників теж багато але перевірити якіть неможливо поки не купиш. Мучать менеджерів пришлось довго але досить гарний результат. Те що мені було потрібно всеж таки знайшов. Ось досить великий вибір меблі ікеа. Мої рекомендації: якщо ви бираєте меблі онлайн, обов,язково запитуйте всі складові з який буде або вже зроблені меблі. Це не мало важно.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-3-29 16:40 , Processed in 0.095144 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку