Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Автор: Agata
Печать Назад Вперед

Дрон для внесення хімзахисту на полях

[Скопировать ссылку]
6#
Опубликовано 2023-4-11 18:49:54 | Сообщения автора
Сільськогосподарський дрон для обприскування полів та внесення хімзахисту може бути корисним інструментом для сільськогосподарських підприємств, які шукають способи підвищення продуктивності та зменшення витрат на працю та матеріали. Однією з основних переваг використання дронів є можливість обприскування та внесення хімзахисту на полях без необхідності використання традиційних методів, таких як трактори та інші важкі машини. Це може допомогти зменшити ущерб, який може бути завданий ґрунту та рослинам при важкій техніці.
5#
Опубликовано 2023-4-3 23:11:38 | Сообщения автора
Дрони стали нашими незамінними помічниками, особисто я вже настільки до них звик, що не знаю, як можна щось вирощувати без їх допомоги. Обробляючи поля дроном, я переконався, що це набагато зручніше ніж оприскування іншими методами. Не пошкоджується культура, яка вирощується. Можливість оприскування на самих пізніх строках. економія на пестицидах.
Третий
Опубликовано 2023-4-1 14:05:20 | Сообщения автора
Сільськогосподарські дрони, використовувані для обприскування полів і внесення хімзахисту на поле, мають ряд переваг перед традиційними методами обробки полів:

1. Точність: за допомогою дронів можна точно визначити, де потрібно внести хімзахист або добрива, що дозволяє знизити витрати на ці матеріали і мінімізувати ризик нанесення шкоди навколишньому середовищу.

2. Ефективність: дрони можуть обробляти поля значно швидше, ніж традиційні способи, такі як обприскування з літаків або ручне внесення хімзахисту. Це дозволяє скоротити час і витрати на обробку поля, що підвищує ефективність роботи.

3. Безпека: обробка полів за допомогою дронів безпечніше, ніж за допомогою літаків або ручних методів. Безпілотники можуть обробляти поля з більшою точністю та запобігати випадковому потраплянню хімічних речовин на навколишні території та людей.
Второй
Опубликовано 2023-3-31 14:05:24 | Сообщения автора
Маю у своїй власності кілька гектарів землі, яку обробляю власними силами. Кілька сезонів поспіль оприскую поля з допомогою дронів. Це набагато пришвидшує роботу та покращує якість самого обробки полів. Оператор має можливість знаходитися на безпечній відстані від пестицидів. Не пошкоджується культура, що в результаті збільшує вихід урожаю. Мене повністю влаштовує.
Первый
Опубликовано 2023-3-28 23:52:51 | Сообщения автора
У компанію Dron-Agronom вам краще звернутися. У них є дрон для внесення хімзахисту на полях - https://dron-agronom.com.ua/ завдяки цим новітнім технологіям ви виведете своє землеробство на новий рівень. А завдяки технології GPS дрони можуть доставляти добрива прямо до коренів культур досягаючи максимального ефекту.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-18 15:27 , Processed in 0.039300 second(s), 13 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку