Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 510|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

Лікування зубів у Львові

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-4-12 17:19:37 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
У мене болить зуб. Дуже болить. Пью знеболюючі.Треба його лікувати. А як можна його лікувати, якщо до нього доторкнутися навіть не можна. Порадьте, будь ласка, де у Львові можна полікувати зуби не боляче?
Первый
Опубликовано 2023-4-12 17:20:24 | Сообщения автора
Треба не терпіти зубний біль, а скоріше бігти до лікаря стоматолога. Інакше, повірте, потім проблем із зубом буде значно більше. Добре, якщо там ще лікувати щось можна, а не видаляти.
Второй
Опубликовано 2023-4-12 17:22:27 | Сообщения автора
сообщение изменено Іринка в 2023-4-12 17:30
Спробуйте ще знайти такого лікаря, щоб полікував добре та не боляче... Не усі лікарі гарно лікують. Спитайте у знайомих чи колег, може хтось що й порадить. Зараз багато стоматологічних клінік.
Третий
Опубликовано 2023-4-12 17:31:02 | Сообщения автора
Якщо зуб дуже болить, можна випити знеболююче. Але знеболюючі можуть допомогти лише тимчасово зменшити біль, вони не лікують. Щоб вирішити проблему, потрібно відвідати стоматолога.
Зараз сучасна стоматологія пропонує методики, які дозволяють лікувати зуби без болю. При використанні анестезії пацієнт не відчуває болю під час лікування.
Я б порадив вам звернутись до клініки Сопрано у Львові. Це стоматологічна сучасна клініка з висококваліфікованими стоматологами, які застосовують сучасні методи лікування зубів без болю https://sopranodental.com/services/likuvannia-zubiv  Там вам обов’язково допоможуть.

5#
Опубликовано 2023-5-5 08:41:10 | Сообщения автора
Пам\'ятаю, я шукала стоматолога для своєї доньки і також чула пісні на цю тему або які якось підходили до неї, і я випадково знайшла yongo через статтю за посиланням "подробнее на сайте", так що, гадаю, там має бути ця пісня!).
6#
Опубликовано 2023-5-5 13:39:03 | Сообщения автора
Спасибо за полезную инфу!
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-6 09:55 , Processed in 0.037037 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку