Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 305|Ответить: 2
Печать Назад Вперед

Допомога та спонсорство

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-4-18 22:22:38 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Ви колись допомагали іншим? Скажімо грошима, одягом, їжею. Цікаво які види спонсорства є в сучасному світі та як вони різняться між собою? Які переваги та недоліки спонсорства для спонсора та спонсорованої сторони?
Первый
Опубликовано 2023-4-20 14:22:12 | Сообщения автора
Звісно я допомагаю. І вважаю що коли ти не тільки дбаєш про себе, а і допомагаєш іншим саме в цьому проявляється людяність, співчуття, підтримка в скрутні часи. У сучасному світі існує безліч видів спонсорства: спортивне, культурне, благодійне, наукове та багато інших. Кожен з них має свої особливості та мету. Спонсорство може бути вигідним для спонсора, оскільки він отримує можливість реклами своєї компанії, збільшення продажів та підвищення іміджу. Для спонсорованої сторони, спонсорство може бути вигідним у вигляді фінансової підтримки та забезпечення ресурсами для реалізації проекту.
Однак, спонсорство також може мати недоліки, такі як залежність від спонсора, втрата контролю над проектом та можливість конфлікту інтересів. Все залежить від того, які цілі ставляться перед обома сторонами та які умови домовленості. Якщо вам цікаво, ось тут https://biloruska.foundation/skladovi-ta-osoblivosti-suchasnogo-sponsorstva/ ви можете більш детально прочитати про це.
Второй
Опубликовано 2023-4-20 14:26:36 | Сообщения автора
Мені так приємно коли я бачу допомогу всього світу людям які постраждали у війні. Солдатам, дітям, пораненим, тим хто залишився без домівок.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-15 06:36 , Processed in 0.033320 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку