Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 321|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Де купити м'ясорубку у Львові?

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-4-27 20:50:13 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Зламалася моя м'ясорубка і потрібна нова, а немає часу ходити магазинами. Підкажіть благаю де найкраще купити нову м'ясорубку у Львові? Всім подяка за поради!
Первый
Опубликовано 2023-4-27 20:50:51 | Сообщения автора
сообщение изменено Васкова в 2023-4-27 21:10
сообщение изменено Васкова в 2023-4-27 21:09
Якщо ви шукаєте потужну електром'ясорубку, то важливо врахувати декілька аспектів, щоб зробити правильний вибір. По-перше, визначте, як часто ви будете використовувати м'ясорубку та для яких цілей. По-друге, оцініть, який обсяг роботи вам потрібен - для домашнього використання досить потужної м'ясорубки з невеликою ємністю, а для використання в ресторані або на виробництві вам потрібна більш потужна модель з більшою ємністю. По-третє, важливо звернути увагу на матеріали, з яких виготовлена м'ясорубка, а також на наявність різних насадок для різання м'яса.
Второй
 Автор| Опубликовано 2023-4-27 20:51:15 | Сообщения автора
Та мені потрібна недорога, та потужна. Не знаю можна чи ні знайти відповідну модель. Звісно я читала багато інформації про вибір м'ясорубки, але так в не моду вирішити яку купити.
Третий
Опубликовано 2023-4-27 20:53:34 | Сообщения автора

Якщо ви плануєте подрібнювати велику кількість м'яса, то потужність м'ясорубки повинна бути достатньою для цього. Для домашнього використання зазвичай достатньо м'ясорубок потужністю від 300 до 800 Вт. Звертайте увагу на функції, такі як насадки для різання овочів або шинкування сиру. Якщо ви плануєте використовувати м'ясорубку не тільки для різання м'яса, а й для інших цілей, то вам може знадобитися м'ясорубка з додатковими функціями.
Мені сподобався вибір м'ясорубок у Львові в магазині Алло https://allo.ua/ua/l-viv/products/masorubki/ - звертала увагу переважно на ціну. Ціна м'ясорубки залежить від її функцій, потужності та матеріалу. Якщо ви хочете придбати якісну м'ясорубку, то вам може знадобитися вкласти більше грошей.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-7 03:59 , Processed in 0.036584 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку