Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Автор: Daylight
Печать Назад Вперед

Свой бизнес

[Скопировать ссылку]
11#
Опубликовано 2023-9-6 18:28:35 | Сообщения автора
Я хочу попробовать немого автоматизировать процессы своего бизнеса и внедрить чат бот в Телеграме. Расскажите как все правильно с технической стороны организовать?
12#
Опубликовано 2023-9-7 13:12:29 | Сообщения автора
Інформація про юридичну особу є важливою складовою для будь-якого бізнесу або організації. Ця інформація надає детальний огляд про правовий статус, структуру та діяльність юридичної особи. Одна з основних складових інформації про юридичну особу - це її реєстраційні дані. Це включає назву компанії, реєстраційний номер, дату реєстрації, а також адресу та контактні дані. Ця інформація дозволяє ідентифікувати юридичну особу та зв'язатися з нею при необхідності. Також важливою частиною інформації про юридичну особу є її статутні документи. Це включає установчий договір або статут, який визначає правовий статус, цілі та завдання компанії, права та обов'язки її засновників та учасників. Ці документи встановлюють правила функціонування та управління юридичною особою. Додатковою інформацією про юридичну особу можуть бути фінансові звіти, які відображають її фінансовий стан та результати діяльності. Ці звіти можуть включати баланс, звіт про прибутки та збитки, а також звіт про грошові потоки. Вони надають уявлення про фінансову стабільність та ефективність юридичної особи.Загальна інформація про юридичну особу також може включати дані про її діяльність, продукти або послуги, клієнтів або партнерів, а також керівництво та співробітників. Ця інформація допомагає розуміти сферу діяльності та потенціал юридичної особи. Загалом, інформація про юридичну особу є необхідною для прийняття рішень, встановлення партнерських відносин або проведення будь-яких операцій. Вона допомагає зрозуміти правовий статус та діяльність юридичної особи та забезпечує прозорість та довіру в бізнес-середовищі.
13#
Опубликовано 2023-9-16 12:04:12 | Сообщения автора
Я хочу попробовать немого автоматизировать процессы своего бизнеса и внедрить чат бот в Телеграме. Расскажите как все правильно с технической стороны организовать?


За разработкой нужно в профильную компанию обращаться, мне кажется
14#
Опубликовано 2023-9-26 14:08:41 | Сообщения автора
У меня знакомый тоже бизнесом сейчас занимается, при чем довольно успешно у него идут дела. Он на Лазурном Берегу во Франции предлагает свои услуги, каталог бизнеса Лазурный Берег https://azurtime.com/ дает ему большое количество новых клиентов и таким образом он действительно приличные зарабатывает деньги.
15#
Опубликовано 2023-10-2 08:35:52 | Сообщения автора
Я хочу попробовать немого автоматизировать процессы своего бизнеса и внедрить чат бот в Телеграме. Расскажите как все правильно с технической стороны организовать?

Это хорошо, что вы таким образом хотите развивать и автоматизировать бизнес и кое-какие процессы. Всё это сыграет только в плюс и поможет более качественно коммуницировать с потенциальными клиентами, которые будут заходить на ваш сайт. Сейчас разработка телеграм бота стоит адекватно даже с ChatGPT. Только пользуйтесь либо услугами проверенных фрилансеров, либо солидных компаний типа вот https://smsclub.mobi/chat-bot/chat-bot-telegram/#  У меня лично нервы не выдерживают искать кого-то на бирже и тыкать их носом в каждую фигню
16#
Опубликовано 2023-10-2 09:18:17 | Сообщения автора
Да, спасибо. Я всё так и планирую сделать
17#
Опубликовано 2023-10-4 17:53:42 | Сообщения автора
Минулого року я відкрила власне кафе, точніше кондитерську кафе. Давно йшла до цього і вирішила спробувати. Так ось, зараз справи налагодились і я почала добре заробляти, для того, щоб автоматизувати деякі процеси я замовила програму обліку та автоматизацію для свого кафе від компанії palmabox https://horeca.palmabox.com/avtomatyzatsiya-kafe/ . Вони пропонують дуже ефективні та сучасні рішення в питанні автоматизації, я повністю задоволена співпрацею з ними.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-3 15:33 , Processed in 0.038977 second(s), 12 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку