Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 335|Ответить: 4
Печать Назад Вперед

Математичні ігри для дітей

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-5-26 23:43:17 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Порадьте, які математичні ігри для дітей ви б порекомендували для розвитку логічного мислення та числової грамотності? Мене цікавлять розробки, які будуть пізнавальними та веселими для дітей віком від 5 до 8 років.
Первый
Опубликовано 2023-5-26 23:51:10 | Сообщения автора
На мій погляд цікава математична гра це  'Математичні скарби' з порталу AneLok. Там ви знайдете різноманітні математичні ігри для дітей https://anelok.in.ua/product-cat ... iniiamy/matematyka/ , а також інший навчальний та дидактичний матеріал. Ця гра розроблена спеціально для розвитку навичок обчислення, логічного мислення та спостережливості у дітей. Вона поєднує в собі веселі завдання, головоломки та пригоди, що збуджують дитячу уяву. Крім того, на сайті AneLok є багато інших завдань для різних вікових категорій, які допоможуть вашим дітям освоїти математику з задоволенням. Рекомендую вам ознайомитись з ними і вибрати ті, що найбільше сподобаються вашим малюкам.
Второй
Опубликовано 2023-5-29 18:15:43 | Сообщения автора
сообщение изменено Андрій в 2023-5-30 10:45
Моя дитина також колись грала математичні ігри . Але тепер її це пересатало цікавити і вона грає різні ігри на комп'ютері. Тому мені приходиться контролювати його  ігри і хоча б підбирати ті ігри які будуть дити на користь. Тому я  читаю всі новини про ігри на цьому сайті gameua.com.ua/news/  Там багато інформації яка може бути як і цікавою так і корисною.
Третий
Опубликовано 2023-6-5 17:40:59 | Сообщения автора
На самом деле такие игры очень здорово развивают детское мышление. Мы когда с супругой выбираем для ребенка новую игру - тоже делаем упор на развивашки. Сейчас вот тут недорого купить научные наборы для детей https://obetty.com.ua/nauchnye-nabory/ можно и выбор тут просто шикарный: наборы по химии, физике, анатомии и многое другое в одном магазине можно найти. И доставку в почтомат они организуют, если Вам так будет удобнее)
5#
Опубликовано 2023-6-19 21:33:27 | Сообщения автора
Існує багато математичних ігор, які можуть допомогти розвивати логічне мислення та числову грамотність у дітей. Ось кілька:

Діти можуть грати в "Математичний меморі", де вони повинні знайти пари карток з однаковими числами або рівняннями.

"Математичні гри на дошці": Існує багато настільних ігор, які сприяють розвитку математичних навичок у дітей. Наприклад, "Математичний виклик" або "Математичне Бінго". Ці ігри часто включають числові завдання, рівняння, логічні послідовності.

Також відеоігри є чудовим способом розвивати логічне мислення діте і не тільки. Все про відеоігри українською ви можете знайти на сайті https://gameverse.com.ua/
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-29 00:02 , Processed in 0.035629 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку