Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 347|Ответить: 2
Печать Назад Вперед

Транскраніальна доплерографія

[Скопировать ссылку]
Хочу пройти процедуру транскраніальної доплерографії у Хмельницькому. Чого не варто робити перед процедурою та які її переваги?
Первый
Опубликовано 2023-6-7 23:44:17 | Сообщения автора
Я сам проходив ТКДГ у Хмельницькому та можу поділитися своєю історією з вами. Перед процедурою ТКДГ важно уникати певних дій та речей. Наприклад, не рекомендується приймати алкоголь або каву протягом 24 годин перед тестуванням, оскільки ці речовини можуть вплинути на кровообіг та результати дослідження. Також необхідно утриматися від куріння перед процедурою, оскільки нікотин може впливати на судини та результати доплерографії. Завдяки ТКДГ лікар може отримати важливу інформацію про стан мозку та судин, що допоможе у постановці діагнозу та виборі відповідного лікування. В разі виявлення відхилень, лікар може призначити додаткові обстеження або терапію для поліпшення кровообігу та попередження ускладнень. Більш детальніше за саму процедуру Ви зможете почитати на сайті https://nevrologbilan.in.ua/transkranialna_doplieroghrafiia  а також по номеру +380977826860 можете дізнатися всю інформацію та записатися на прийом.
Второй
Опубликовано 2023-6-13 13:18:08 | Сообщения автора
Краще подивитися всю інформацію на сайті
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-12 09:12 , Processed in 5.367392 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку