Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 321|Ответить: 2
Печать Назад Вперед

Увеличить грудь

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-6-12 13:47:02 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Вопрос для тех кто обращался к врачу с целью увеличить грудь на пару размеров. А то после родов  меня просто ушки спаниеля. Это печалит. Так вот - куда в Киеве с этой проблемой лучше всего обратиться?
Первый
Опубликовано 2023-6-12 22:55:52 | Сообщения автора
Мене теж цікавила операція збільшення грудей шукала різні варіанти. І знайшла самий класний - ліпофілінг, раджу дізнатися про це метод більше. Мені він підійшов, грудь стала більше на розмір та більш пружнішою.
Второй
Опубликовано 2023-9-27 09:39:02 | Сообщения автора
Доброго дня. Раджу вам звернутися в клініку Gold Laser. Тут дуже хороші лікарі, які виконують свою роботу відмінно. Я зверталася до них рік тому. За медичними показаннями, мені потрібна була інтимна пластика https://goldlaser.com.ua/ua/nashi-poslugi/intimnaja-plastika/plastika-polovih-gub/ і за рекомендацією колеги я звернулася саме сюди. Я залишилася задоволена своїм вибором. Гарне враження залишилося вже після спілкування з адміністратором клініки. В клініці чисто, комфортно та затишно. Перед операцією в мене була детальна консультація та огляд у лікаря. Сама операція пройшла без ускладнень. Клініку рекомендую 100%.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-4 22:43 , Processed in 0.037367 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку