Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 528|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Де можна знайти хорошого нотаріуса в Одесі?

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-6-15 16:34:36 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
У мене нещодавно померла бабуся в Одесі. А я є прямою спадкоємицею її квартири. Мені треба туди з'їздити оформити спадщину, щоб потім продати квартиру. Сама я живу давно в Києві і мені там квартира просто не потрібна. Підкажіть хорошого нотаріуса, що зміг допомогти з оформленням спадщини?
Первый
Опубликовано 2023-6-15 16:56:39 | Сообщения автора
Головнецю справу не відкладати. А то там є свої терміни вступу в спадок і їх, за законом, треба дотримуватися. Півроку, якщо не помиляюся
Второй
Опубликовано 2023-6-15 19:58:06 | Сообщения автора
Вам потім, щоб продати квартиру теж нотаріус знадобиться. Так що якщо спрацюєтеся з тим, хто допоможе вам з прийняттям спадщини, то можете з ним відразу домовитися і про подальшу співпрацю. А так можете знайти перевірених нотаріусів тут https://notarius-ua.top/notariusi-odesa/ . Головне дізнатися ціни на послуги у різних, а далі вже на свій розсуд звернутися до кого вважаєте за потрібне.
Третий
Опубликовано 2023-6-15 20:13:45 | Сообщения автора
Якщо немає інших прямих спадкоємців, то має все пройти досить швидко. Але у мене було таке, що вже в процесі оформлення почали виникати родичі і оскаржувати. Спасибі нотаріусу, що реально допоміг. Але це було не в Одесі, тому підказати не можу.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-5 12:38 , Processed in 0.060300 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку