Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 365|Ответить: 4
Печать Назад Вперед

Стоматологи

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-6-16 10:51:04 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Куди ви ходите лікувати зуби - до лікарні чи платної стоматології? Чи все Вас там задовільняє?
Первый
Опубликовано 2023-7-31 17:37:30 | Сообщения автора
через те що маю дуже неякісні і хворобливі зуби хто був вимушений майже на протязі всього життя ходити по різних стоматолога як державних так і платних і більше всього по якості та цінні наданих послуг мені сподобалась стоматологія в Тернополі під назвою Дент майстер https://dentmaster.com.ua/service/protez/  які допомогли мені підібрати цирконієві коронки ціна яких в них є дійсно набагато нижче конкурентів по Тернополю А про Київ та Львів я взагалі мовчу
Второй
Опубликовано 2023-8-2 11:03:21 | Сообщения автора
Сейчас все везде платно. Так что смотреть надо по специалистам
Третий
Опубликовано 2023-8-2 11:09:37 | Сообщения автора
Да, вы правы, но все же в частных клиниках более качественно лечат зубы. Тут вы уже платите за сервис и за высокий уровень обслуживания. Поэтому я бы склонялась к мысли, что надо все же идти к частникам. Я себе нашла хорошую стоматологию Фортуна Дент в Киеве, хочу туда сама и детей туда же отправила. Будем старшей дочери ставить брекеты, чтобы выровнять прикус.


5#
Опубликовано 2023-8-2 23:36:13 | Сообщения автора
сообщение изменено Katj в 2023-8-3 08:31
Я дуже прискіпливо обирала стоматолога для своїх дітей. Мені важливо було, щоб  лікар був хорошим спеціалістом, та мав хороший підіхід до дітей, це дуже важливо, оскільки в дитинстві якраз закладаються основи регулярних походів до стоматолога і потрібно, щоб дитина не боялась лікаря, як ми у свій час. Тому, для своїх дітей я обрала клініку МультиДент в Києві. Це сучасна клініка з якісною дитячою стоматологією. Тут проводять консультації, діагностику, а також лікування пульпіту та періодонтиту у дітей https://www.multident.com.ua/ua/catalog/13-uslugi-dlya-detey/23-lechenie-pulpita-i-periodontita/
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-4 02:42 , Processed in 0.036009 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку