Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 310|Ответить: 5
Печать Назад Вперед

Здоров'я

[Скопировать ссылку]
Всім привіт. цікавить тема здоров'я. Якщо у вас є якісь питання стосовно вашого здоров'я, чи одразу ж ви біжите до спеціаліста, чи стараєтесь самостійно вирішити цю проблему?
Первый
Опубликовано 2023-8-14 23:43:52 | Сообщения автора
сообщение изменено ZINAiDA в 2023-8-15 22:42
Я вважаю, що до теми особистого здоров'я потрібно ставитись дуже серйозно. Кожна людина повинна розуміти важливість ходити на регулярні обстеження, а також повинна знати про серйозні захворювання, їх наслідки та можливі варіанти лікування. Проте Як діагностувати хворобу Лайма і які прояви цієї хвороби, можна буде прочитати в наступній статті. Також в статті дізнаєтесь способи розповсюдження хвороби, та які аналізи потрібно здати, щоб діагностувати дане захворювання.
Второй
Опубликовано 2023-9-7 09:30:06 | Сообщения автора
Я приймаю різні рослинні препарати та вітамінні комплекси для того, щоб почувати себе добре
Третий
Опубликовано 2023-9-8 11:41:40 | Сообщения автора
Я приймаю різні рослинні препарати та вітамінні комплекси для того, щоб почувати себе добре

Ви знаєте, в мене підхід приблизно такий самий як і у вас. Більше довіряю аюрведичним препаратам на рослинній основі, адже знаю що вони є максимально безпечними і дійсно дієвими. Ось тут замовляю такі зазвичай https://ayurveda-portal.com.ua/ . Магазин перевірений, тому і вам раджу спробувати
5#
Опубликовано 2023-11-12 00:00:38 | Сообщения автора
Если сильно что-то беспокоит, то иду к доктору.. А так, то тоже принимаю витамины, био добавки всякие. Стараюсь меньше ходить по врачам.
6#
Опубликовано 2023-11-12 00:05:25 | Сообщения автора
Привіт! Зазвичай, стараюсь самостійно вирішити дрібні проблеми, але для загального підтримання організму використовую препарати на натуральный основы. Зокрема, рекомендую спробувати Triphala від https://rosa-pharm.com/uk/product-tag/trifala/ . Це популярний засіб в аюрведі, який допомагає підтримувати здоров'я.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-4 08:45 , Processed in 0.044529 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку