Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 110|Ответить: 2
Печать Назад Вперед

Хочу зробити щось смачне на вечерю

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-8-19 21:35:10 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Всім привіт! Допоможіть, будь ласка, поділіться рецептом виготовлення смачног салату з куркою та ананасами. Хочу зробити щось смачне на вечерю. Якщо у вас є якісь поради та рекомендації, буду вдячний!
Первый
Опубликовано 2023-8-19 23:17:09 | Сообщения автора
Привіт! Я нещодавно бачив рецепт такого салату з куркою та ананасами на сайті новин у розділі Мастер шеф https://politeka.net/tag/mastershef . Якщо не помиляюся, це було за тим посиланням що залишив Вони використовували ніжне куряче філе, свіжі овочі та ананаси для створення своєї версії цього салату. Вам варто перейти за посиланням аби дізнатись більше.
Второй
Опубликовано 2023-8-19 23:54:44 | Сообщения автора
Щоб зробити салат з куркою та ананасами особливо смачним, раджу вам дотримуватися деяких порад. По-перше, обирайте свіже куряче філе, після готування нарізайте його на невеликі шматочки. Додайте свіжі овочі, такі як огірки, помідори та салатний лист. Ананаси можна використовувати свіжі або консервовані, вони додають солодкий акцент до смаку. Щодо соусу, рекомендую спробувати поєднати мед з гірчицею чи лимонним соком для пікантності.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-17 12:27 , Processed in 0.036515 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку