Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 159|Ответить: 7
Печать Назад Вперед

Моторна олива для легкового автомобіля

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-8-29 19:31:00 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Чудово, що ви звернули увагу на важливість вибору моторної оливу. Виробник і в'язкість відіграють ключову роль. Я б порекомендував звернути увагу на олію від відомих брендів, таких як Mobil, Castrol або Shell. Що стосується обсягу, це залежить від двигуна вашого автомобіля. Часто інформацію про відповідну олію та її обсяг можна знайти в посібнику до автомобіля.


Первый
Опубликовано 2023-8-29 19:32:47 | Сообщения автора
Чудово, що ви звернули увагу на важливість вибору моторної оливу. Виробник і в'язкість відіграють ключову роль. Я б порекомендував звернути увагу на олію від відомих брендів, таких як Mobil, Castrol або Shell. Що стосується обсягу, це залежить від двигуна вашого автомобіля. Часто інформацію про відповідну олію та її обсяг можна знайти в посібнику до автомобіля.
Второй
 Автор| Опубликовано 2023-8-29 19:33:06 | Сообщения автора
Спасибі за пораду! Але я поки не знаю, який об'єм двигуна у моїй машині. Де можна знайти цю інформацію? І як вибрати оливу, якщо я не знаю навіть в'язкість? Чекаю на відповіді на ці запитання.
Третий
Опубликовано 2023-8-29 19:34:21 | Сообщения автора
Чудово, що ви звернули увагу на важливість вибору моторної оливу. Виробник і в'язкість відіграють ключову роль. Я б порекомендував звернути увагу на олію від відомих брендів, таких як Mobil, Castrol або Shell. Що стосується обсягу, це залежить від двигуна вашого автомобіля. Часто інформацію про відповідну олію та її обсяг можна знайти в посібнику до автомобіля.

В якому обсязі купувати моторну оливу, все залежить від об'єму вашого автомобіля. Для визначення об'єму двигуна зазвичай можна звернутися до технічної документації або керівництва до автомобіля. Що ж стосується вибору, рекомендую звернути увагу на моторну оливу Motul 5W-30 https://avtozvuk.ua/ua/motornye-masla/c355/531=206;5000=50680 вона забезпечує гарний захист двигуна та підходить для різноманітних умов експлуатації.
Ви можете придбати цю оливу в магазині Автозвуку, це якісна олива від відомого виробника, яка допоможе підтримувати двигун вашого автомобіля у чудовій формі.

5#
Опубликовано 2023-8-29 19:37:07 | Сообщения автора
Надо же сколько полезной информации, я вот тоже собрался менять масло, теперь знаю где покупать и что покупать.
6#
Опубликовано 2023-8-29 19:38:51 | Сообщения автора
Вот видите, вам также мой совет оказался очень полезен, я очень рад. Будут вопросы обращайтесь.
7#
 Автор| Опубликовано 2023-8-29 19:40:55 | Сообщения автора
В предложенном вами магазине такой большой ассортимент, что я вместе с маслом заказал еще кое-какие аксессуары.
8#
Опубликовано 2023-8-29 19:42:35 | Сообщения автора
В предложенном вами магазине такой большой ассортимент, что я вместе с маслом заказал еще кое-какие аксессуары.

Не стоит благодарности, был рад оказаться полезным. Да, тут вы правы, ассортимент действительно большой.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-17 04:49 , Processed in 0.036180 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку