Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 173|Ответить: 4
Печать Назад Вперед

Хочу купити ром онлайн

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2023-12-23 23:54:06 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Всім привіт! Задумав на свята придбати ящик смачного рому, але не визначився з вибором. Порадьте, будь ласка, цікаві варіанти, та онлайн магазин, де його можна замовити по вигідній ціні.
Первый
Опубликовано 2023-12-23 23:57:50 | Сообщения автора
Зараз дуже багато видів рому, особисто мені подобається саме темний, але є білий, та інші види даного напою. Можу тобі підказати онлайн магазин, де багато разів його замовляв, по вигідній ціні.
Второй
 Автор| Опубликовано 2023-12-24 00:00:16 | Сообщения автора
Я зараз навіть не скажу який ром мені більше подобається, оскільки раніше його не пив. Скажи, а який для тебе ром самий смачний? Хочу також щоб залишив посилання, на магазин де його купував.
Третий
Опубликовано 2023-12-24 00:04:30 | Сообщения автора
Серед багатьох видів рому, хочу відзначити саме Bacardi Spiced https://maudau.com.ua/category/rom/product_brand=bacardi який вже не один раз замовляв в онлайн магазині Maudau. Ром має насичений, гладкий, пряний, терпкий смак з відтінками солодких спецій, прянощів і довгим післясмаком з димними і дубовими нюансами.

Щодо ціни, на нього зараз діє дуже не маленька знижка, тому купуй одразу декілька пляшок, і ти відчуєш наскільки це вигідно. Плюс у них швидка доставка, по всій Україні.
5#
Опубликовано 2024-1-7 23:44:30 | Сообщения автора
Я уверен, что ром лучше покупать и пить там, где его производят.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-6 17:22 , Processed in 0.036566 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку