Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 54|Ответить: 0
Печать Назад Вперед

Платформа для роботи зі студентами

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2024-2-17 17:28:49 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Багато років я працюю викладачем, але завжди є бажання здобувати новий досвід. Вже давненько цікавлюся створенням онлайн курсів, але знайти хорошу платформу для цього вкрай складно. Однак, зовсім нещодавно я дізналася про сайт «WeStudy». Це надійний інструмент для роботи зі студентами https://westudy.ua/ який дозволяє втілити сміливі освітні ідеї в реальність. Зізнаюся, що приємно вражена можливостями, які він надає. Створювати курси — легко, швидко, безкоштовно. Простий інтерфейс, потужний функціонал, різні види контенту, і, безумовно, можливість якісно здобувати освіту. Мені дуже сподобалося живе спілкування, вважаю, що це основна перевага платформи. Такий підхід дозволяє студентам обговорювати матеріали, ділитися думками та обмінюватися досвідом. До речі, платформа надає зручні і безпечні способи оплати за курси. Рекомендую «WeStudy», бо вона неодмінно допоможе зробити курси доступними та привабливими для студентів.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-29 12:25 , Processed in 0.034575 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку