Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 73|Ответить: 1
Печать Назад Вперед

Вибір університету за кордоном

[Скопировать ссылку]
Привіт, форумчани! Я зараз на етапі вибору університету за кордоном і хотів би отримати вашу пораду. Мене цікавить якість освіти та можливості після навчання. Я закінчив середню школу в Україні і хочу вступити на бакалаврат в США або Канаді. Що важливо враховувати при виборі університету? Чи є спеціфіка вступу для українських студентів? Як перевірити репутацію інституту? Буду вдячний за будь-яку інформацію та особистий досвід!
Первый
Опубликовано 2024-5-1 12:13:41 | Сообщения автора
Вітаю! Я вже кілька років навчаюсь в Канаді та можу поділитися своїм досвідом. Перше і найголовніше, при виборі університету за кордоном варто звертати увагу на рейтинг університету та відгуки студентів. Також важливо, щоб програма була акредитована. Якщо говорити про специфіку вступу для українців, то зазвичай потрібно додатково скласти мовні тести (наприклад, IELTS або TOEFL) і залежно від університету, можливо, додаткові вступні іспити. Перевіряти репутацію можна через незалежні освітні рейтинги та форуми. Однак, я вважаю, що найкраще проконсультуватись з фахівцями. Я користувався послугами освіта за кордоном від компанії https://edusteps.com.ua/ , які допомогли мені не тільки з вибором університету, а й з усім вступним процесом.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-19 00:19 , Processed in 0.045404 second(s), 15 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку