Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 1533|Ответить: 4
Печать Назад Вперед

займ пенсионерам на карту онлайн

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2020-2-21 23:21:30 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
Если вы пенсионер и вам нужны срочно деньги, а занять негде то я рекомендую взять займ пенсионерам на карту онлайн. Сам несколько раз пользовался этой штукой, и я вам скажу, что очень удобно.
Первый
Опубликовано 2023-10-24 12:18:03 | Сообщения автора
Взять сейчас, не проблема.
Второй
Опубликовано 2024-1-28 23:09:47 | Сообщения автора
Хочу дізнатися, де краще всього оформити кредит онлайн? Можливо, є якісь рекомендації або поради?

Третий
Опубликовано 2024-1-28 23:11:49 | Сообщения автора
Звісно, радо вам допоможу з вибором найкращого місця для того аби оформити кредит онлайн https://www.clhs.com.ua/ua/vilnyi-kredyt . Тут вам запропонують вільний кредит, що може бути дуже привабливим варіантом. Крім того, важливо відзначити, що компанія має добру репутацію та надійний досвід у галузі фінансових послуг. Вони гарантують конфіденційність та безпеку вашої інформації, що є важливим аспектом при оформленні кредиту онлайн, тому проблем з оформленням точно не буде ніяких.
5#
Опубликовано 2024-2-10 01:13:26 | Сообщения автора
З такими пенсіями...воно й не дивно. Щомісяця допомагаю бабусі і роблю переказ з картки на картку, щоб вона мала за що жити та не брати ці кредити.. Їх же віддавати треба, звідки у пенсіонерів ті гроші.. Ціни виросли, пенсія на місці.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-4-20 11:30 , Processed in 0.045422 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку