Новый одесский форум ОдессаМАМА.net

 Забыли пароль?
 Регистрация
Просм.: 995|Ответить: 3
Печать Назад Вперед

Планую відвідати онлайн шопінг в США

[Скопировать ссылку]
Перейти к сообщениям
Топикстартер
Опубликовано 2020-7-24 21:33:02 | Сообщения автора Награда за ответ |по убыванию |Режим чтения
От люблю американський одяг і нічого не можу з собою вдіяти, перед карантином ми гарно накупили всього та вже потрібно готувати до школи старшого, а меншим іграшок нових придбати і декілька піжам, потрібна допомога з доставкою, хто що порадить?
Первый
Опубликовано 2020-7-25 19:04:00 | Сообщения автора
А що не має вже такого, що магазин сам відправляв вам товар на вашу адресу? Чи такого і не було? Можливо варто спробувати пошукати варіант з доставкою через тих, хто там проживає?
Второй
Опубликовано 2020-7-25 22:25:12 | Сообщения автора
Я теж однозначно за якість, тому дітям переважно замовляю в американських магазинах одяг, а доставку організовую за допомогою сервісу BayShop https://bayshop.com/ua/ відразу після того як відправляю менеджеру посилання на товар - отримую трекінг-номер, за яким слідкую пересування вантажу. Зручно в першу чергу тим, що не потрібно нічого більше робити, замовлення принесуть вам до дверей і сплачую за доставку при отриманні. Тому такий ріант просто ідеально підходить всім, особливо якщо вдома маленькі діти, не потрібно з ними ходити на відділення щоб отримати замовлення.
На ось цю красу від Carter's знижка 50%
Третий
Опубликовано 2020-7-26 16:45:59 | Сообщения автора
Я і не чула про такий варіант, думаю варто спробувати адже ми не так часто дозволяємо собі такі гарні покупки робити і тим паче з тако вдалою доставкою прямо додому.
Чтобы ответить, вам надо авторизироваться в системе Вход | Регистрация

Правила начислений

Теги|Черный список|Архив|Версия для КПК|OdessaMama.net

GMT+3, 2024-5-30 14:03 , Processed in 0.109209 second(s), 14 queries .

Created by Net-Tuning.com

© 2012-2015 All rights reserved.

Быстрый ответ Вернуться к началу Назад к списку